Оформлення вітальні – поради щодо вибору стилю, дизайну, декору, оздоблення та меблів (200 фото)

Оформлення вітальні – оригінальні дизайнерські рішення. 200 фото проектів та практичних порад щодо облаштування інтер’єру
Вітальня є душею кожного житла, тому до її оформлення слід поставитися серйозно. Вона має дві основні функції – це місце для сімейних вечорів та посиденьок, а також кімната для прийому гостей.

Дизайн вітальні може бути будь-яким, найголовніше, щоб ця кімната була світлою, затишною та зручною у використанні. Потрібно заздалегідь подбати про планування та інтер’єр вітальні, оскільки це найважливіші етапи у її оформленні.

Принципи облаштування

Гостина кімната є спільним приміщенням, яке є сполучною ланкою для інших кімнат. Найважливіше правило в оформленні вітальні – знаходження фокусу, який візуально має привертати увагу.

Цим фокусом може бути великий м’який диван, телевізор або камін, кожен власник вибирає центр за своїм смаком та перевагами сім’ї.

Важливими моментами в оформленні вітальні є вибір підлоги, текстилю, освітлення та колірної гами. Найкраще вибирати м’які та нейтральні кольори, які ні до чого не примушують та створюють розслаблюючу атмосферу.
Оформляючи вітальню, слід скористатися такими порадами:

  1. Важливо враховувати розміри кімнати – якщо вітальня невелика, то найкраще зупинитися на світлих тонах, а також не захаращувати її зайвими меблями.
  2. Якщо кімната має витягнуту форму, її можна розділити на дві зони – для відпочинку та посиденьок з друзями.
  3. Всі предмети інтер’єру підбираються з урахуванням вибраного стилю інтер’єру, це стосується як меблів, так і декоративних елементів.