Телевізор у залі (150 фото): найкращі варіанти розміщення та дизайну ТВ-зони

ТБ у залі. Який краще вибрати? Поради щодо оформлення та декору стіни навколо ТБ + реальні приклади розміщення

Більшість із нас проводять максимум часу у своїх вітальні, і загальна улюблена розвага в такі моменти – це телевізор. Тому багато хто намагається вибрати ідеальний і найкращий телевізор для своєї сучасної вітальні. З розвитком технологій, конструкції телевізорів стали дуже гладкими та тонкими.

От чому, плануючи покупку цього пристрою для житлових кімнат, люди дбають про всі аспекти, починаючи з естетики та закінчуючи функціональністю телевізора.

Планування кімнати

Цей фактор дуже важливий, перш ніж ви купите найкращий телевізор. Тому при виборі дизайну телевізора необхідно враховувати планування вітальні. Крім того, важливе положення та розмір телевізора, щоб вітальня не виглядала тісною.

Вибір матеріалу для підставки

Цей аспект необхідно враховувати, оскільки це допоможе вашій вітальні виглядати привабливо. Наприклад, якщо ви оберете темне дерево для телевізора, це створить традиційний вигляд.

Однак вибір правильного відтінку та матеріалу для телевізора відповідно до загального декору вітальні забезпечує кращу естетику.

Функціональність

Можливо, вам подобається телевізор, який також надає додаткове місце для різних речей, таких як різні гаджети?

Для цього ви повинні переконатися, що на ТВ-блоці має бути більше місця, крім кнопок налаштування телевізора. Але цей стиль підходить лише в тому випадку, якщо у вас немає іншого місця для зберігання речей у вітальні.
Виберіть телевізор, який відповідає вашому способу життя

Вибираючи телевізор, переконайтеся, що він має відповідати стилю життя вашої сім’ї. Незалежно від того, який дизайн ви оберете, він має відповідати всім вимогам сім’ї. Наприклад, якщо у вас вдома маленькі діти, не вибирайте телевізори із елементами скла, яке легко розбивається. Крім того, якщо ви бажаєте зробити ТВ-блок відкритим, його потрібно регулярно чистити від пилу.

Розмір телевізора

Якщо ви думаєте про поставку телевізора на підставку, переконайтеся, що підставка ідеально підходить для нього.Крім того, якщо ви хочете повісити його на стіну, то кріплення має бути такого ж розміру або більше ніж екран телевізора. Однак і в цьому випадку необхідно розумно підбирати дизайн телевізійного блоку.

ТВ аксесуари

Саундбари. У міру того, як телевізори стають обтічнішими, такі елементи, як внутрішні динаміки, також змінюють розмір, щоб відповідати габаритам пристрою.

 • Додавши звукову панель, її кілька динаміків можуть посилити звук вашого телевізора, створюючи чітке та чисте об’ємне звучання у вашій вітальні.
 • Їх тонкий дизайн означає, що вони акуратно розміщуються під телевізор і легко підключаються до аудіопорту.
 • Або підключіть свій інтелектуальний пристрій для потокової передачі музики та використовуйте саундбар як стереосистему.

Як знайти підставку під телевізор

Перед покупкою підставки подумайте про висоту, оскільки це вплине на висоту вашого телевізора. Враховуйте також ширину, біля телевізора ніжки посередині або з боків?

Ваша підставка повинна бути на 10 см ширша за телевізор, але не настільки великий, щоб телевізор не виглядав занадто маленьким.

Кронштейн для телевізора

Існує 4 типи кронштейнів, які допоможуть вам надійно закріпити телевізор у залі. У кожного з них буде обмеження ваги, тому не забудьте переконатися, що вибраний вами кронштейн може витримати вагу вашого телевізора.

 • Плоский до стіни – вони сидять урівень зі стіною і не мають висувного кронштейна, тому ви не зможете регулювати кут огляду.
 • Похилий – з невеликим висувним плечем, яке згинається у горизонтальному напрямку. Вони не прилягають до стіни, але ви можете змінювати кут огляду залежно від яскравості, освітлення або місця, де ви сидите.
 • Похилі та поворотні – ці кронштейни переміщуються як по горизонталі, так і убік, щоб регулювати кут огляду. У них буде довша рука, а деякі моделі мають підставу для додаткової безпеки та підтримки.
 • Многопозиційний – найбільш гнучкий кронштейн для телевізора. Вони трохи більше, щоб охопити огляд, але вони дозволяють більше рухатися, щоб допомогти вам знайти найкращий кут.

Поради щодо розміщення телевізора

Незалежно від того, яку технологію відображення використовує ваш телевізор, він найкраще виглядатиме прямо на рівні очей.

Якщо у вас у вітальні є сидіння збоку, купіть телевізор, що забезпечує гарне «неосьове» зображення.В цілому OLED-телевізори в цьому відношенні краще, ніж LED-LCD варіанти.

 • OLED-телевізори забезпечують найкраще зображення для перегляду за межами осі. OLED-телевізори чудово підходять для глядачів, що сидять у будь-якому місці в кімнаті, навіть якщо глядач перебуває осторонь.
 • LED-ЖК-телевізори забезпечують найкраще зображення тим, хто сидить прямо перед ними.

Ще один спосіб впоратися із сидінням поза віссю – це встановити телевізор на настінне кріплення з можливістю повороту (так зване «шарнірне» кріплення). Коли сидіння знаходяться поза межами осі перегляду, ви можете висунути телевізор зі стіни і направити його на глядачів, які знаходяться поза межами осі перегляду.

Або оберіть проміжний ракурс, який сподобається всім. Коли ви закінчите перегляд, ви можете притиснути телевізор до стіни.

Поворотне настінне кріплення дозволяє вам направити телевізор так, як ви хочете. Це допоможе уникнути блискучих відблисків на екрані.

Як кімнатне освітлення впливає на зображення

Світло від ламп та вікон у вітальні також може вплинути на зображення на вашому телевізорі.

 • Трохи світла в потрібному місці може мати позитивний ефект. Поки ви не бачите, як воно відображається від екрану, тьмяне світло запобігає напруженню очей і допомагає вам сприймати глибші відтінки чорного.
 • Занадто багато світла може викликати відблиски на екрані та зробити кольори вашого зображення на телевізорі бляклими та розмитими. Якщо вас турбують відблиски в кімнаті, подумайте про РК-телевізори зі світлодіодним підсвічуванням – їхні яскраві антивідблискові екрани зазвичай найкраще підходять для добре освітлених зал.

Якщо у вашій кімнаті для перегляду багато навколишнього світла, ви можете зробити кілька простих кроків, щоб запобігти або зменшити будь-який негативний вплив на зображення телевізора.

Розміщення телевізора та освітлення кімнати

Управління освітленням в кімнаті за допомогою віконних прорізів і регуляторів яскравості ламп допоможе вашому телевізору найкраще виглядати в будь-який час дня.

По можливості враховуйте освітлення у вітальні під час вибору місця для телевізора.
Невелика перетасовка меблів може коштувати того, якщо це означає, що ваш телевізор не буде прямо навпроти вікон, що виходять на захід, що посилює відображення денного сяйва. Вікна, що пропускають яскраве сонячне світло, повинні мати жалюзі, штори або фіранки, щоб на екрані не відображалися відблиски.

Використовуйте димери у вітальні, щоб контролювати кількість фонового світла. Для максимальної зручності шукайте диммери «розумного освітлення», якими можна керувати за допомогою програми смартфона.

Який безпечний спосіб встановлення телевізора

Виберіть підставку або настінне кріплення, що відповідає ваги та розміру вашого телевізора. Старий журнальний столик може не витримати ваги справді великих телевізорів.

Крім того, переконайтеся, що телевізор правильно встановлений на підставці та збалансований зліва направо та спереду назад.

 • Якщо у вас є маленькі діти, кріплення телевізора до стіни – гарний спосіб знизити ймовірність травмування внаслідок перекидання телевізора.
 • Або, якщо ви встановлюєте телевізор на підставку або інші меблі, страховий ремінь для телевізора стане чудовим доповненням.
 • Замість традиційної підставки на п’єдесталі багато нових телевізорів спираються на дві ніжки, розташовані по краях екрана.
 • Будьте обережні, не ставте телевізор так, щоб ніжки були достатньо близькими, щоб зісковзнути при ударі.

Безперечно, телевізор завжди є центром уваги, який робить вітальню яскравою. Тому переконайтеся, що ви вибрали найкращий телевізор як для перегляду фільму, так і для розваги.

Не дивно, чому в наш час люди присвячують цілу стіну телевізору, вибираючи ідеальний дизайн телевізійного блоку, оскільки він створює разючий контраст у всій кімнаті.

Фото правильного розміщення телевізора в залі