Гарні вітальні: 120 фото найкращих ідей дизайну інтерєру

Гарні вітальні: вдалі варіанти облаштування, дизайну та планування. Поради з грамотного вибору стилю та матеріалів обробки

Гостина – це найголовніше місце в будинку, адже в ньому відпочивають не тільки гості, але й самі господарі, яким теж хочеться провести там час за переглядом телевізора, читанням книги, або цікавою бесідою. src=”/wp-content/uploads/p>

Коли у сім’ї кілька чоловік, необхідно враховувати побажання кожного з них. При розробці інтер’єру комусь доведеться виділити місце для комп’ютерного столу або тренажеру. Все це потрібно продумувати ще під час проектування приміщення.

Як обставити велику вітальню

Велику вітальню краще варто ділити на дві частини: вітальня та обідня.

У багатьох часто постає завдання як обставити велику вітальню і тут важливо не наробити помилок. Перша помилка, яку часто роблять – це невідповідність предметів у кімнаті.

  • Маленький килимок на тлі величезного дивана у великій кімнаті нагадує тут ванний або приліжковий килимок, він зовсім псує весь вигляд.
  • Таку ж помилку роблять, коли ставлять вузенький комод на фоні великої стіни.
  • В обідню зону краще покласти килим плоский, без ворсу, тому що килим поєднує стільці зі столом, створює обідній острівець, це виглядає стильно.

Варто звернути увагу, що якщо тумбочка під телевізор не має ніжок — то й диван краще вибирати такий самий приземлений, без ніжок, що практично лежить на підлозі. А якщо консоль в обідній зоні поставлена ​​на ніжки, то й стіл варто вибрати на довгих, вузьких ніжках.

З речами, які не вписуються в інтер’єр, краще розлучитися. Часто такою річчю стає торшер із рисового паперу.

Якщо інтер’єр витриманий переважно в чорному, білому та сірому кольорах, то фіранки в кімнату варто підбирати яскравого кольору, щоб внести різноманітність у колірну гаму. Це може бути колір морської хвилі.