Годинники у вітальню: поради щодо вибору та розміщення настінних, та настільних моделей

Годинник у вітальню: 100 фото сучасних варіантів дизайну для різних стилів інтер’єрів

Незалежно від того, чи є годинник функціональним твором мистецтва чи цінною річчю, корисно пам’ятати про стиль, цілі та відповідність, у момент, коли ви плануєте додати настінний годинник у вітальню.

Існує величезний вибір чудового настінного годинника, який підкреслить ваш інтер’єр. Основні тенденції включають гладкі лінії для сучасного промислового дизайнера та світлі тони деревини для любителів мінімалістського скандинавського стилю.

Проте, щоб переконатися, що ви вибрали найкращий настінний годинник для свого інтер’єру, вам необхідно враховувати кілька основ у процесі прийняття рішення.

Знайдіть правильне місце

Подумайте, куди б ви найчастіше дивилися, щоб дізнатися про час. Навряд чи ви захочете витягати голову під дивними кутами, щоб подивитися на час.

Ви можете стояти або сидіти в різних частинах вітальні та вирішити, де найлегше видно годинник.

  • Поряд із вікном або дверима часто буває не найкраще місце, оскільки яскраве сонячне світло зовні може утруднити огляд.
  • Також важливо враховувати, як часто ви будете дивитися на годинник. Можливо, вони знаходяться в естетично приємному місці, але не в тому, куди ви часто заглядаєте, це теж важливо.

Розмістіть його так, щоб годинник відповідав вашим потребам. Якщо настінний годинник більше схожий на витвір мистецтва, то обмірковування розташування в цьому випадку залежатиме від декору і від того, наскільки ви хочете, щоб годинник був прикрасою, а не виконував свою пряму функцію.