Дизайн вітальні у квартирі (100 фото): приклади стильного оформлення інтерєру у світлих та темних тонах

Дизайн вітальні у квартирі: фото найкращих дизайн-проектів + ​​варіанти оформлення залу у міській квартирі
Вітальня — місце, де не лише проводять час гості, а й відпочивають господарі: дивляться телевізор, читають книги, грають, їдять тощо. Ось чому це місце має бути найкомфортнішим у квартирі.

Живучи у великій сім’ї, для кожного домочадця потрібно виділити власне місце у вітальні. Напевно, хтось працює або займається творчістю. Щоб не приносити незручності таким людям, слід правильно скласти план кімнати на стадії планування.

Визначення центру вітальні

Дизайн залежить від того, наскільки приміщення велике і який від нього потрібний функціонал. Спершу слід позначити, де у вітальні знаходиться центр.

На нього буде багато опори при складанні майбутнього дизайну.

  • Нині вже неактуально ставити дивани та крісла по краях кімнати. Периметр — найгірше місце для розміщення у сучасному дизайні вітальні.
  • Таким чином, буде занадто багато елементів відпочинку, що не залишить місця для інших предметів інтер’єру і не дозволить створювати нові функціональні зони.
  • Універсальне рішення для сучасного інтер’єру: виділити центр приміщення та розставити навколо нього все необхідне.
  • Зазвичай у центрі розміщують зону відпочинку, таку як телевізор з диваном.

Інший варіант: Зробити акцент на каміні. Камін створить затишок у вітальні, особливо якщо розмістити навколо нього крісла чи гойдалки.
Класичний набір вітальні включає диван, крісла, стелажі та журнальний столик. При цьому не обов’язково обмежуватись лише цими елементами меблів. Якщо інтер’єр великий і повинен виконувати кілька функцій, можна поставити у вітальні комп’ютер і навіть барну стійку.

Якщо вітальня не блищить великими розмірами, заощадити місце допоможе складні меблі.