Дизайн світлої вітальні (90 фото): приклади сучасного оформлення квартири та будинку

Дизайн світлої вітальні — свіжі ідеї щодо вибору стилю, кольору меблів та штор для інтер’єру у світлих тонах

Робити оформлення залу у темних чи світлих тонах? Це вирішує кожен, залежно від смаку та уподобань. Однак якщо вирішено робити вітальню у стилі «Скандинавія» або із застосуванням світло-сірих, бежевих, кремових, оливкових, ванільних відтінків, дизайнери радять враховувати низку нюансів. Зокрема, плюси та мінуси такої драпіровки та інтер’єру, а також сучасні варіанти компонування кольорів.

Прикладів багато, єдино правильний – один

Є мільйон варіантів оформлення просторої чи маленької вітальні у світлих тонах. Однак тут важливо підібрати драпірування, виходячи з індивідуальних особливостей приміщення та загального оформлення квартири.

Якщо вітальня знаходиться на південній стороні будинку, можна застосовувати холодні відтінки меблів та оздоблення, а штори взагалі повісити контрастного більш темного тону, що чудово «подружився» з квітами підлоги або диванної накидки.

Причому в темних тонах можна віддати перевагу декору, а стіни, стелю оформити світлою драпіровкою.


У пошані завжди класика. Однак сучасні її напрямки відходять від колишньої манірності та строгості. Класичний світлий інтер’єр варто доповнити яскравими відтінками червоного, синього, жовтого, зеленого. Наприклад, прикрашати світлі стіни або взагалі зробити одну зі стін акцентною, контрастною, а на інші поклеїти світлі однотонні шпалери.

Якщо стеля розташована відносно низько, візуально підвищить його глянсове покриття. Але не варто робити стелю багаторівневою. Такий хід навпаки вкраде корисну площу, якої й без того не вистачає.