Синя вітальня: 120 фото вдалих поєднань у дизайні інтерєру

Синя вітальня: приклади правильного використання в інтер’єрі синіх кольорів та відтінків (120 фото)

Глибокий природний колір моря та вечірнього неба у багатьох асоціюється з успіхом, благородством та благополуччям.

Широта синьої колірної гами дає можливість створення інтер’єрів найрізноманітніших стилів у приміщеннях будь-якого призначення. Доказом цього є представлені фото із зображенням синіх віталень.

Особливості синіх відтінків для вітальні

Незважаючи на красу та глибину відтінків, багато хто ставиться до синього кольору з обережністю. Його звикли вважати досить темним. Але фахівці оформлення інтер’єрів вважають, що комбінування синього з іншими квітами може зробити вітальню по-королівськи розкішною.

Сучасний інтер’єр вітальні у синьому кольорі

Всі відтінки синього в інтер’єрі вітальні мають здатність дарувати спокій і налаштовувати на творчість. Світліші тони ніжно заспокоюють, насичена гамма, навпаки, бадьорить, а темні варіанти кольору мають збуджуючу дію.

Вибір відповідного кольору для оформлення центральної кімнати в будинку слід робити, виходячи з деяких параметрів:

  • Розташування;
  • Призначення.

Наприклад, якщо вікна кімнати виходять на південь, краще застосувати в обробці світлі тони.Вони додадуть атмосфері вітальні відчуття свіжості та прохолоди.
Якщо приміщення передбачається використовувати для відпочинку та розслаблення, а не для застіль з шумними компаніями, можна взяти більш темні тони. Щоб уникнути нальоту похмурості, можна розбавити синій колір світлими деталями.