Біла вітальня (150 фото): найкращі ідеї дизайну інтерєру в білих тонах

Біла вітальня: особливості дизайну, рекомендації щодо поєднання білого відтінку з іншими кольорами в інтер’єрі залу

Гостина вся у білому? Ще кілька років тому такий варіант був чимось немислимим. Тоді в інтер’єрах переважали барвисті стіни та контрастні аксесуари, які пригнічували та справляли враження хаосу. Однак тепер дизайн «що простіше, тим краще» увійшов у моду.

Білий та відтінки

Коли вживається слово «біла», то, звичайно, аж ніяк не мається на увазі інтер’єр, що нагадує Північний полюс, витриманий у чисто білих тонах.

Кремові відтінки або яскраві елементи також входять у цей формат. Однак і такий трохи розбавлений варіант підійде не всім.
5 .jpg”>

Кому підійде білий колір інтер’єру?

Перед вибором оформлення кімнати варто прояснити кілька моментів.Наприклад, як різні кольори впливають на психіку. Так ось надлишок білого тисне на людину, що може негативно позначитися на його настрої та самопочутті.

Тому при оформленні кімнати в повністю білому кольорі (нехай і з різними відтінками) варто добре подумати, чи підійде такий варіант для всієї родини.

  • Інший важливий аспект – чи відносяться домочадці до неакуратних людей, які часто проливають чашку кави або стикають пакет із соком.
  • Вибравши білу вітальню, такі люди швидко забруднять приміщення і зроблять його малопривабливим для посиденьок та зустрічей із друзями.
  • Білі інтер’єри, а особливо білі меблі у вітальні, вимагають великого догляду.
  • Сліди використання на світлому варіанті будуть набагато помітнішими, ніж на універсальному сірому дивані.