Сіра вітальня: 115 фото ідей дизайну та поєднань сірих відтінків в інтерєрі вітальні

Сіра вітальня, як оформити? ТОП-10 порад з описом найпопулярніших прикладів дизайну у 2024 році

«Погляд не повинен бути прикутим до певного місця в кімнаті. Вся кімната загалом має викликати посмішку і будити фантазію». Juan Montoya

Вежа – це місце сімейного дозвілля. Її дизайн завжди залежить від особистих уподобань домочадців. Тут зустрічають гостей, відзначають свята та займаються улюбленим хобі.

Вибір сірих відтінків для вітальні

Індивіди вибирають вітальню в сірому відтінку, згідно з психологією, віддають перевагу сталості та гармонійності у своєму житті. Сірий колір є універсальним варіантом, що поєднується практично з усією гамою відтінків. Для того, щоб урізноманітнити такий дизайн, необхідно внести яскравий аксесуар в інтер’єр кімнати.

Гостина сірого відтінку оформляється у будь-якому стилі, починаючи від класики, закінчуючи еклектикою. Цей колір не такий маркий, що дозволяє людям, які мають маленьких дітей, або зайнятих постійно роботою не турбуватися про зовнішній вигляд приміщення.

Така вітальня даруватиме відпочинок наприкінці трудового дня. Допоможе провести дозвілля у родинному колі або друзів. Цей колір добре впливає на психіку, викликаючи умиротворення.