Чорна вітальня: приклади стильних поєднань у дизайні вітальні, 130 фото

Чорна вітальня — 130 фото елегантного та стильного дизайну інтер’єру у чорних тонах

Чорні вітальні не завжди повинні бути темними та драматичними просторами.

Це світлий і яскравий простір, але має ефектну чорну стіну, яка є ідеальним фоном для всіх зелених та блідо-жовтих відтінків, присутніх у цій кімнаті.

Використовуємо один відтінок

Не боїмося використовувати один відтінок, якщо живемо у невеликому просторі. Повністю чорний колір може зробити кімнату більше. Це може розмивати краї кімнати, створюючи натяк на те, що вона більша.8 .jpg”>

Додамо тепла в монохромній схемі

Всі ми знаємо, що чорний поєднується з білим, але монохромна колірна схема іноді може здатися трохи холодною.

  • Щоб пом’якшити чорно-білу тематику, просто не забуваємо додати дерев’яні акценти меблі та декор.
  • Шафа та купи колод у вітальні можуть здатися маленькими елементами, але вони надають цьому дуже елегантному простору легкого сільського відтінку.

Пофарбуємо підлогу в чорну

Якщо подобаються дерев’яні підлоги, чому б не дістати пензель цих вихідних і не перефарбувати їх чорною фарбою. По-перше, виглядає справді круто, а по-друге, наскільки практично було б мати чорну підлогу? Це приховає цілий тягар гріхів.

Можна додати трохи затишної атмосфери за допомогою килимка та зв’язати чорний колір з рештою кімнати за допомогою подушок та принтів.

Використовуємо чорне світло, щоб зробити кольори яскравішими

Ніщо так не виділяє колір, як чорне тло. Тому якщо подобаються яскраві відтінки, подумаємо про те, щоб пофарбувати стіни в чорний колір, щоб ці кольори виділялися ще більше.

Поєднуємо чорний з коричневим

Традиційно чорний та коричневий були неприйнятними, але насправді вони справді добре поєднуються разом, якщо все зроблено правильно.

Глибоке вугілля може змусити кімнату здаватися холодною, а додавання коричневого у вигляді симпатичних шкіряних меблів може зігріти простір і надати йому більше стилю.Фарбуємо стіни в чорний, але залишаємо білі стелі

Якщо хочемо поринути у темний бік, але не готові пофарбувати кожну поверхню у вітальні у чорний колір, зафарбування до рейки для картин додасть драматизму, але не темряви. Тримаємо верх стін та стелі яскраво-білого кольору.

Вибираємо темно-сірий колір м’якшого образу

Справжній чорний колір може виглядати трохи різким, особливо якщо освітлення в кімнаті не зовсім правильне, тому вибираємо м’якіші відтінки сірого в кімнатах, в яких мало світла.

Поєднання строгого чорного декору та контрастного м’якого лляного оздоблення стільців створюють ідеальний баланс.

Підбираємо яскраві, сучасні меблі для чорної вітальні

Але, можливо, хочемо, щоб у вітальні панувала драматична, сучасна атмосфера.

У цьому випадку можна зробити меблі дуже скульптурними і тонкими і посилити драматичність темного простору.

  • Сучасні меблі так добре виглядають у мінімалістичному просторі і створюють справді незвичайний контраст із традиційним дизайном кімнати.
  • Ще одна важлива порада, яку можна витягти з чорної вітальні — тримаємо підлоги світлими.
  • Якщо є дерев’яні дошки для підлоги, зробимо з них дуже світлу деревину або спробуємо пофарбувати їх у світліший і м’який сірий колір.

Створюємо різкий контраст із чорними стінами вітальні та яскравими акцентами

Подібно до того, як чорна туш робить колір очей яскравим, чорні стіни та підлоги роблять інші кольори у просторі яскравими.

  • Використання чорного на всіх поверхнях створює глибоке і міцне тло, на якому яскраві кольори можуть зайняти центральне місце і створити реальне враження.
  • Яскраве помаранчеве ефектне світло у вітальні створює разючий контраст і привносить тепло до схеми.
Вибираємо глибокі та загадкові чорні шпалери з квітами

У чорних шпалерах з квітковим малюнком є ​​щось досить містичне, особливо у поєднанні з перлинними квітами та блискучим металіком. Темне тло підносить м’які та бліді квіти.

Ідеальний вибір для затишної та гостинної вітальні, в якій можна затишно влаштуватися наприкінці дня.

Принесемо пишність у чорну вітальню з елегантними люстрами

Акцент чорного на білому – чудовий спосіб виділити архітектурні деталі. Трансформуються у монохромні шедеври, де ідеальна симетрія зберігає фен-шуй та пуанти кімнати.

Додамо елегантності та жіночності за допомогою ефектної люстри для кімнати, що підходить для розваг.

Додамо чорних візерунків

Чорний колір має заземлюючі властивості, розслаблює очі. Якщо хочемо заземлити простір та додати відчуття глибини, не перевантажуючи кімнату блоком темного кольору, використовуємо чорний колір, використовуючи візерунок. Чи це візерунчасті штори, килимок або плитка з монохромним принтом.

Пофарбуємо ділянки стін вітальні в чорний колір

Якщо просто не готові відмовитися від своєї легкої, білої та повітряної схеми, але все ж таки хочемо вписатися у чорну тенденцію вітальні, створюємо чіткість та контраст, пофарбувавши нижню половину стіни у чорний колір.

Невеликий, але потужний поворот до стандартної білої стіни, який миттєво покращить простір.

Приймемо індустріальний стиль

Індустріальний стиль – це тренд, який нікуди не подінеться найближчим часом. Чи то пофарбоване дерево чи чорний метал. Чорний колір із меблями у складському стилі — простий спосіб створити образ.

Виберемо дизайн зі скла, щоб світло проходило крізь нього, і зігріємо образ за допомогою м’якої коричневої шкіри.

Додамо чорні меблі

Привнесемо натяк на чорний колір у вітальню за допомогою акцентних меблів. Та стара дерев’яна дошка, що стояла десятиліттями в кутку кімнати? Даємо їй нове життя, пофарбувавши у чорний колір, а потім додамо кілька монохромних принтів.Які кольори найкраще поєднуються з чорною вітальнею

Кращі кольори, які можна додати до чорної вітальні, залежать від атмосфери, яку хочемо створити. Яскраві кольори, такі як рожевий, зелений і жовтий, будуть виділятися на тлі чорного, тому, якщо хочемо ефектнішого вибору, додамо подушки і принти в цих яскравіших відтінках.

Чорний також поєднується з нейтральними відтінками: Кремовий, білий та сірий колір.

Фото чорною вітальнею