Коричнева вітальня: 120 фото ідей та колірних поєднань із сучасним стилем оформлення вітальні

Коричнева вітальня (фото): практичні поради щодо комбінування кольорів, стилів та елементів декору між собою

Найбагатшій палітрі коричневого кольору притаманні благородні та спокійні якості, максимальна близькість до натурального дерева, з природою. Це уможливлює його залучення до ефектних дизайн-проектів віталень.

Деякі одразу ж відкидають його, вважаючи надто нудним. Тим часом, при грамотному підході вдається відтворити шедеври інтер’єру в багатьох стилях, що спричиняють розслаблення, затишок і тепло, що дарують.

«Психологія» коричневих фарб

Максимальна асоціація з деревною палітрою, опалим листям, землею, нарешті, схильна викликати у будь-якої людини почуття спокою та захищеності.

  • Психологи кажуть, що відтінки коричневого здатні позбавляти стресів і напруги, відновлюючи душевну рівновагу і умиротворення.
  • Пояснюється все це дуже просто — такі кольори нагадують природне місце існування людини.


Люди, які мають більш консервативний склад розуму, неквапливі і люблять ретельно зважувати прийняті рішення, інтуїтивно прагнуть коричневих тонів, особливо шоколадного або кольору кави, какао, кориці тощо.

Також подібні кольори рекомендовані людям, котрі боїться змін — така обстановка неодмінно додасть більше впевненості у своїх силах, розташує домочадців та гостей до довірчих бесід.