Бірюзова вітальня: секрети дизайну та оформлення вітальні в бірюзових тонах, 130 фото

Бірюзова вітальня – 130 модних ідей у ​​поєднанні кольору та стилю + фото найкращих варіантів дизайну

Правильно підібрана палітра кольорів в оформленні вітальні — це ексклюзивність і унікальність проекту.

Бірюзовий колір дозволяє дизайнерам застосовувати нові прийоми в облаштуванні кімнати, де господарі проводять найбільше часу. Як обладнати і з якими кольорами комбінувати бірюзовий колір — ми й напишемо у цій статті.

Як впливає бірюзовий колір на людину

Цей колір називають ще кольором морської хвилі. Він прийнятний для оформлення віталень. Асоціації, пов’язані з цим кольором, наштовхують на приємні спогади, пов’язані з морем та відпусткою.

Тому в такій вітальні приємно помріяти та приймати рішення щодо важливих питань у житті. У ній можна розслабитися та зарядитися енергією.

Головне — не переборщити з використанням кольору та поєднанням з іншими відтінками, щоб дизайн приміщення не був зухвалим.

Бірюзовий колір використовують у різних стилях дизайну. Він може бути основним або використовуватися як додаток до іншого кольору. Поєднувати його потрібно з нейтральними відтінками, щоб він повністю розкрився і сприймався правильно. Основним він може бути в сонячному та світлому приміщенні.

Якщо приміщення не висвітлюється як належить, то потрібно подумати про штучне підсвічування, щоб створити затишок, і прибрати тьмяність. Поєднання з теплими відтінками також сприяє створенню не лише гарного дизайну, але й прибирає похмурість.