Синя вітальня (117 фото): новинки дизайну, поєднання, приклади гарного оформлення інтерєру

Голуба вітальня — гармонійні поєднання ніжних блакитних відтінків зі шпалерами, шторами та меблями (117 фото)

У кожному житлі є така кімната, де збирається вся сім’я і в ній приймають гостей. Така територія у житлі називається вітальнею. Кожен господар житлоплощі намагається зробити цю кімнату такою, щоб у ній було приємно перебувати та відпочивати.

Дизайнери пропонують зробити цю кімнату у блакитних тонах. Що це означає і як комбінувати гардероб та обробку ми розповімо у цій статті.

Особливості блакитних відтінків у вітальні

Блакитний колір вважається таким, що надихає і дарує надію. Адже кожен знає, як приємно дивитися на чисту блакитність неба. Це надає сил і утихомирює. Але якщо зробити кімнату повністю блакитною, то колір може швидко набриднути.

Тому для оформлення вітальні в блакитних тонах додають інші кольори та відтінки. Вони можуть бути присутніми в інтер’єрі або в декорі. Головне в цій справі підібрати таку середину у поєднанні кольорів, щоб декор та інтер’єр міг виділятися на блакитному тлі.

Створюючи дизайн, необхідно пам’ятати про те, що:

  • Стіни можна пофарбувати в блакитний колір або поклеїти на них шпалери в цьому ж тоні.
  • Світло-небесний колір розслабляє.
  • Темні тони блакитного кольору можна застосувати для великих віталень.
  • З темними відтінками потрібно бути акуратнішими, щоб не отримати похмуру кімнату.
  • Протилежну стіну від вікон можна прикрасити картинами чи фотографіями у золотих рамках. Цей прийом додасть багатства в оформленні.
  • Виявляйте фантазію так, щоб було приємно перебувати в кімнаті, але перестаратися з декором теж не можна.
  • На підлогу кладуть світлі тони паркету, лінолеуму, ламінату або ковроліну. Якщо підлога зроблена з дощок, то вони теж повинні бути світлого кольору. Для цього підходить молочний або бежевий кольори.
  • Стеля може залишатися білою, але її не можна фарбувати або покривати шпалерами темніше, ніж основний колір на стінах. Інакше кімната здаватиметься маленькою і темна стеля створюватиме давить ефект.