Колір залу: 150 фото вдалих поєднань кольорів в інтерєрі (рекомендації щодо вибору відтінків для обробки вітальні)

Колір зали — детальний опис, як правильно поєднувати кольори в інтер’єрі залу з іншими відтінками, 150 фото

Як ви знаєте, найголовнішою кімнатою в будинку є саме зал. Це місце, де ви можете бавити час вечорами, весело проводячи його в колі сім’ї. Сюди ви запрошуєте своїх гостей, щоб відсвяткувати якусь значну подію або просто приємно провести час за чашкою ароматної кави.

Іншими словами, зал є візитною карткою будь-якого будинку. І, виходячи з цього міркування, вона повинна бути оформлена якнайкраще. А, щоб досягти позитивного результату, варто насамперед приділити увагу колірній палітрі

Як вибрати колір обробки для вітальні

Неправильне поєднання того чи іншого відтінку може значно зіпсувати вам репутацію, виставивши вас людиною без почуття стилю, або, що ще гірше, перетворити перебування в цій кімнаті на щось неприємне.

  • Довкілля завжди впливає на людину. Іноді цей вплив відкривається нам відразу, а іноді його можна помітити лише на рівні підсвідомості.
  • Наприклад, не всім комфортно перебувати тривалий час у кімнаті, виконаній у темних тонах (якщо ми звичайно не говоримо про правильно підібрані поєднання).
  • Визначтеся для себе, який відтінок має стати основним у вашій вітальні.Його не обов’язково має бути багато, скоріше навпаки – він вигідно виявить себе у вигляді розставлених по кімнаті акцентів.

З цієї статті ви дізнаєтеся про можливі колірні комбінації для залу, як поєднувати кольори та відтінки, які найпопулярніші кольори для вітальні та закладений у них прихований сенс.

Окрім цього, ви побачите приклади зонування простору за допомогою гри кольору, дізнаєтеся про поширені поради, які допоможуть уберегти інтер’єр вашої кімнати від колірного навантаження.