Шафа-пенал для ванної: 140 фото новинок дизайну з каталогу 2024 року

Шафа-пенал для ванної — 140 фото сучасних варіантів дизайну

Ванна кімната, як правило, має обмежену площу. Але функціональне навантаження на це приміщення досить значне. Правильно підібрані меблі дозволять раціонально організувати навіть невеликий простір.

У ванній кімнаті найкращим предметом меблів послужить пенал. У ньому помістяться всі предмети та речі, він не займе багато місця. Для цього треба підібрати потрібну модель пеналу.

Чому шафа-пенал – найкраще рішення для ванної

Меблева промисловість виготовляє пенали досить давно. Останнім часом вони стали популярними як один з найпопулярніших предметів меблів для ванної.

Кілька десятків років тому у ванних кімнатах не було прийнято розміщувати меблі. Речі мали на поличках, гачках, що було незручно. Створювалося відчуття постійного безладдя. Установка пеналу дозволяє навести лад, сховати речі на полицях.

Пенал є найбільш підходящими меблями для ванної завдяки його формі та габаритам. Невелика ширина дозволяє розмістити шафу в обмеженому просторі.

Пенали, як правило, не глибокі. Це дозволяє будувати меблі по одній лінії з раковиною. На поличках можна розмістити всі предмети та аксесуари, необхідні для гігієнічних процедур.Дверцята захищають речі від попадання бризок. Приміщення виглядає сучасно та акуратно.