Вітрини для вітальні: огляд новинок дизайну в сучасному та класичному стилі оформлення

Вітрини для вітальні — особливості вибору та фото найкращих ідей застосування шаф-вітрин у вітальні

Сучасні інтер’єри віталень не припускають великої кількості меблів. Якщо в недалекому минулому в головній кімнаті житла розміщували багатосекційну стіну, то зараз прийнято обходитися найменшим предметом обстановки.

Однак у кожному будинку завжди є речі, які є предметом гордості господарів або вважаються пам’ятними. Їх зазвичай не прибирають на зберігання шафи, а виставляють на загальний огляд.

Найкращим варіантом для розміщення гарного посуду, сувенірів або різних рідкостей буде прозора вітрина, яка не займе багато місця, але дозволить вигідно уявити сімейне надбання.

Призначення та особливості вітрин

Основне призначення вітрини – зберігання дорогого посуду, колекцій різних речей, ваз, сувенірів, колекційних вин та елементів декору. Завдяки скляним дверям та боковинам, всі предмети добре видно і, водночас, захищені від пилу та пошкоджень.

Для вітрин характерні деякі особливості, що дають можливість гарного огляду та візуального обсягу:

  • Прозорість дверей та іноді бічних стінок;
  • Дзеркало на внутрішній стороні;
  • Скляні полиці.

Вітрину для вітальні можна назвати багатофункціональним предметом меблів: Вона служить для демонстрації предметів та прикрашає інтер’єр. Найчастіше використовується для класичного оформлення.