Тумба для ванної: огляд кращих новинок з каталогу 2024 року.

Тумба для ванної: сучасні приклади дизайну, особливості вибору кольору та стилю, фото

Приблизно ще три десятиліття тому декорування санвузла не приділялося достатньо уваги. На той час кімнати мали стандартний вигляд, комплект сантехніки та однакову обробку. Сучасний інтер’єр дуже відрізняється від типових інтер’єрів минулих часів.

У наш час, крім пристосувань за сантехнікою, чимало часу займає підбір меблів, у ньому важливе значення має тумба під раковину. У статті розповідатиметься про різні види, відмінні риси та вибір цих тумбочок.

Призначення тумби у ванній кімнаті

Для тумби цього типу при проектуванні продумуються кілька функцій. Головне її призначення – це виконувати роль невеликої комори для всіляких чистячих, гігієнічних та косметичних засобів.

Випущена з різними розмірами тумба може застосовуватися для збереження халатів, рушників, забрудненого одягу та білизни, що залишаються під прання. Для виробів розроблено різні системи внутрішньої конструкції: полиці, сітки з металу, ящики.

Також тумба у ванній для умивальника, покликана добре приховувати всі труби комунікацій, що проходять, здатних зіпсувати зовнішній вигляд. Іноді вона служить на кшталт ширми, що вміщує пральню машину, для якої важко виділити місце в маленькій квартирі.

І звичайно, естетично правильно обрані меблі послужать чудовою прикрасою інтер’єру квартири.