Тримач для фена (120 фото): стаціонарні, знімні, підвісні моделі + інструкція, як вибрати і де розмістити

Тримач для фена – який краще купити? Огляд сучасних тримачів та аксесуарів для ванної кімнати (120 фото)

У ванній кімнаті людина виконує гігієнічні процедури, приділяє увагу своїй зовнішності. Тому приміщення, в якому здійснюються такі заходи, має бути максимально комфортним.

З цієї причини в кімнаті є багато необхідних речей. Одним із них є фен для волосся. Щоб цей прилад прослужив досить довгий час, його потрібно правильно зберігати.

Переваги використання

Цей пристрій дозволяє розташувати фен у комфортному для використання та безпечному для зберігання місці. Його пристрій забезпечує захист фена від впливу вологи та випадкового падіння, здатних призвести до поломки.

Застосовуючи тримач, можна уникнути пожежі, спровокованої гарячим приладом після використання. Залишивши його у тримачі, виготовленому з металу або інших незаймистих матеріалів, можна уникнути подібних проблем.

 • Крім цього, буде виключено контакт з мокрими поверхнями, отже, електропроводка не буде зазнавати пошкоджень або замикання.
 • Знаходячись на видному місці і в комфортному доступі для рук, така конструкція відмінно економить і прикрашає простір, особливо в невеликих кімнатах.
 • У разі, якщо з якихось причин фен потрібно замінити, то існуючий власник відмінно підійде і для нового.
 • Цей аксесуар не вимагає заміни, оскільки він має відповідні розміри майже для будь-якого фена.

Недоліком аксесуару можна вважати його вартість.

Але зараз вибір таких товарів настільки широкий, що можна знайти і бюджетний варіант. Його зручність у використанні також буде на висоті.

Види власників

Розмаїття такого аксесуару дуже велике, як і діапазон цін на нього. Зовнішній вигляд власника може відрізнятися своїм дизайном, наявністю декоративних елементів, матеріалом, розмірами та способом кріплення.

При виборі аксесуарів необхідно враховувати такі параметри, як:

Матеріал

 • Силіконові добре позбавляють прилад від попадання вологи. Зазвичай оснащені додатковими кишеньками. У них можна розмістити необхідні аксесуари для волосся, наприклад, праску, гребінець або плойку. Якщо покласти в тримач гарячий фен або плойку, то на матеріалі це не позначиться, оскільки силікон стійкий до високих температур. Такий утримувач зазвичай кріпиться на гладку поверхню присосками.
 • Пристосування з нержавіючої сталі або іншого металу з антикорозійними властивостями, а також хромовані є найпопулярнішими. Підвищена волога і температура їм не страшні, тому вони довговічні. Хромовані вироби привабливіші, вони добре впишуться у ванну кімнату поціновувачів суворого дизайну.
 • Пластикові власники мають невисоку вартість на відміну від металевих, але за рештою пунктів вони сильно поступаються. Аксесуар із пластику недовговічний. Він легко може поламатися через свою крихкість. Цей матеріал піддається деформації під впливом високих температур. Крім того, пластик згодом жовтіє через присутність вологості в приміщенні.

Розміри

В залежності від переваг можна знайти найбільш підходящий варіант. Тримачі бувають великих розмірів для професійних фенів та маленьких, як правило, для приладів, призначених для домашнього використання. Але найбільш потрібні аксесуари середніх розмірів.

Гарним варіантом буде конструкція, здатна розмістити в собі одразу кілька необхідних приладів.

Спосіб кріплення

 • Стінний тримач фена або стаціонарне кріплення на дюбелях приваблює надійністю в експлуатації, оскільки така конструкція здатна витримати будь-яке навантаження. Нестача в тому, що не завжди надається можливість встановити таке кріплення у стіні ванної кімнати. Є ймовірність, що монтаж конструкції призведе до пошкодження поверхні стін, плитки або пластикових поверхонь. Щоб уникнути таких проблем, вибирають інший варіант.
 • Вакуумне кріплення або на присосках не зазнає жодних пошкоджень стіни або іншої поверхні. Воно має ті ж функції, що і стаціонарне. Але його головне призначення має обмеження за вагою приладу, що утримується. Тобто, його вибір має бути у суворій відповідності до ваги фена, яку він повинен тримати. Крім цього, в процесі його експлуатації або прибирання приміщення потрібно уникати застосування зайвої сили, інакше його потрібно буде кріпити по новій.
 • Підлоговий тримач фена не потребує кріплення до поверхні. Його легко можна перемістити в будь-яке місце, а його стильний зовнішній вигляд чудово доповнить дизайн приміщення.Він є довгою металевою ніжкою з широкою стійкою основою внизу, зверху розташована головна частина пристосування – пластиковий або металевий спіралеподібний фіксатор для фена.

Форма

 • Спіральна форма найпопулярніша і найпривабливіша на вигляд, дозволяє комфортно і надійно фіксувати фен. Конструкція чудово виглядає практично в кожному дизайні.
 • Конструкція з двох кілець зручна, проста та компактна. Така форма підійде для кутового фена або власника, що ідеально вписується в габарити.
 • Існують утримувачі схожі на кошик чи кільце. Але конструкція з одного кільця недостатня надійна, а це може призвести до падіння фена та його поломки.

Рекомендації щодо вибору

Перше, на що варто звернути увагу при виборі утримувача – це матеріал виготовлення. Зазвичай використовують метал, а для надання більшої естетики зовнішньому вигляду поверхня полірують до блиску.

При виборі аксесуару за методом кріплення краще буде настінний стаціонарний варіант. Вакуумний вид з часом може послабити свої фіксуючі можливості та від’єднатися, що призведе до падіння фена.

Слід провести огляд поверхні виробу, з метою виявлення дефектів покриття або пошкоджень, не точного припасування складових елементів. Якщо таке виявлено, це означає, що виріб поганої якості і від нього краще відмовитися.

Купити утримувач для фена можна через інтернет-магазин побутової техніки. Є й інший варіант придбання. Щоб не розглядати фото власника фена на сайті, можна відвідати звичайний магазин. Там є можливість вивчити виріб сповна.

Утримувач власного виготовлення

Для володарів творчого потенціалу є можливість створити власник для фену у ванну своїми руками. Це не потребує багато часу, зате з’явиться ексклюзивний аксесуар, який має достатню функціональність.

Для виготовлення потрібно ПВХ – труба, яку потрібно відрізати необхідною довжиною та зафіксувати у вибраному місці. Наприклад, закріпити на стіні або просто встановити на вільний простір. Залишилося проявити фантазію та надати виробу естетичного вигляду, що відповідає стилю ванної кімнати.

Особливості монтажу

Під час встановлення тримача на присосках необхідно переконатися у відсутності пошкоджень у його конструкції. У випадку, якщо простір між присоскою та стіною або іншою поверхнею закріплення буде не герметичним від проникнення вологи чи повітря, то тримач разом із феном незабаром впадуть на підлогу.

 • Для встановлення виробу стаціонарного кріплення на стіні необхідно зробити отвір для дюбеля, на який потім кріпиться сама конструкція.
 • Зазвичай разом з власником продаються всі необхідні кріпильні деталі, нічого додатково купувати не доведеться.
 • З метою забезпечення комфортного використання без додаткових зусиль тримач краще розташувати біля дзеркала і недалеко від розетки.
 • Для надання більшої естетичності настінному аксесуару можна використовувати прихований спосіб монтажу.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір таких варіантів, здатних створити гармонійне оформлення дизайну ванної кімнати.

Обладнання кімнати таким корисним пристосуванням для фена оцінять насамперед представниці жіночої статі. Саме вони знаходяться найбільше часу у дзеркала за створенням бездоганного образу.

Фото власників для фена