Висота ванної від підлоги (90 фото): габаритні ванни з порадами щодо вибору кращої моделі.

Висота ванної кімнати від підлоги: нюанси налаштування висоти. Допустимі норми та стандарти відхилення при установці (90 фото)

Ванна – основний елемент, що визначає дизайн приміщення. Звичайно, час і сучасність диктують свої правила, і набагато частіше в божевільному ритмі життя залишається не так багато місця для дотримання елементарної гігієни.

От чому так популярно стало встановлювати різноманітні кабінки із душем. Однак, задоволення, провести приємні моменти у ванній з теплою водою та ароматизованими маслами, мало з чим можна порівняти.

Вибір у магазинах настільки різноманітний, що приймаючи рішення встановити саме ванну, не важко підібрати її під оформлення конкретного простору. Сучасні вироби, стилістика «ретро» – дорожчі – все до ваших послуг.

Встановлюючи чашу в процесі ремонту, слід правильно зорієнтувати її схильність, а також врахувати важливий момент, що стосується висоти ванної над підлогою.

Це тільки спочатку здається не настільки значущим моментом, а згодом дратуватиме, через надмірну незручність постійно «перелазити» через край. Особливо нічого не можна буде зробити, якщо в дизайні передбачалося повне обкладання керамічною плиткою. Тож якою має бути висота ванної від підлоги?