Як забрати затиральну суміш?

Затирка для плитки – різновиди, як вибрати, яка краще, підбір за кольором та дизайном (поради від профі)

Затирання є невід’ємною частиною укладання плитки. Визначаючи, який вибрати колір затирання, її слід розглядати як доповнення до плитки. Багато людей забувають про цей елемент, коли вибирають кахель для приміщення.

Ви можете значно змінити вигляд свого приміщення, змінивши колір розчину, який ви використовуєте для різних плиток. Дотримуйтесь цих порад щодо вибору та використання затирки, щоб надати укладання плитки закінченого професійного вигляду.

Навіщо потрібна затирка для плитки

Затирання заповнює проміжки між плитками, щоб надати вашому фартуху, підлозі або душовій кабіні великої міцності та відполірованому вигляду. Цей наповнювач, що складається із суміші цементу, води, кольорових пігментів та іноді піску, запобігає попаданню вологи або сміття під плитку та захищає краї плитки від пошкоджень.

Затирання швів також може допомогти підвищити опір ковзанню поверхні, що особливо важливо для облицьованих плиткою душових та підлог у ванних кімнатах, які можуть стати гладкими.

Простіше кажучи, затирання підвищує безпеку та зовнішній вигляд вашої облицьованої плиткою області, тому вона є важливим компонентом будь-якої установки.


При виборі затирки для плитки важливо визначити відповідний тип для вашого проекту та вибрати відтінок, який доповнюватиме обраний кахель.