Червона вітальня: 115 найкращих фото ідей дизайну інтерєру

Червона вітальня: особливості оформлення зали у червоному кольорі. Поради з декору та розставляння яскравих акцентів, 115 фото

Кожен раз, роблячи ремонт, ви стикаєтеся з проблемою вибору. Дуже складно вибрати відповідні меблі, стиль, предмети інтер’єру та колірну гаму.

Традиційні кольори для вітальні вже давно пішли на другий план, на відміну від яскравих, строкатих та неординарних кольорів. Найбільш неординарний вибір сучасності – вітальня з величезним переважанням червоних кольорів.

Зумовленість вибору червоного кольору

Чому ж власники квартир вибирають такий неординарний колір для кімнати, в якій проводять більшу частину свого часу? Все просто.

Розглянемо кілька точок зору щодо цього:

  • З погляду психології, червоний колір обирають ті люди, які схильні до гостинності. Не дивно, що такі люди проявляють себе як люди з активною позицією.
  • З точки зору фен-шуя, червоний колір має неймовірну енергію. Таким чином він може заряджати кімнату і вас позитивними емоціями. У такій кімнаті ви точно не відчуватимете занепаду сил.


Незважаючи на позитивні якості, якими наділений червоний колір у дизайні інтер’єру, варто відзначити, що він може створити негативну атмосферу в кімнаті. Червоний колір, неправильно використаний в інтер’єрі, може породити непорозуміння та агресію.