Темна вітальня: 115 фото ідей та новинок дизайну інтерєру

Темна вітальня (секрети правильного дизайну): все про оформлення інтер’єру вітальні у темних строгих тонах

Темний колір в інтер’єрі завжди надавав приміщенню деякої вишуканості. Однак не всі хочуть оформляти інтер’єр у цих тонах, бо бояться роботи з ним. Особливо якщо йдеться про вітальню.

Багато звикли, що кімната для прийому гостей має бути світлою або навіть яскравою. Але вірний підбір матеріалів, квітів та декору допоможе зробити навіть темну вітальню привабливою та вишуканою.

Переваги темного кольору

Дослідні дизайнери, які працюють з усією колірною гамою, пояснюють популярність і переваги темних відтінків таким чином:

  1. Темне приміщення виглядає вишукано та красиво. Якщо підібрати глянсові меблі та обрамити її стильними аксесуарами, така кімната справить найкраще враження;
  2. Гостина темного кольору завжди виглядатиме актуально та модно. Є ряд недоліків, якими володіє це приміщення, проте їх може затьмарити привабливий зовнішній вигляд;
  3. Простір, виконаний у такій колірній палітрі, несе в собі певну загадковість. Психологи стверджують, що таке приміщення нестиме в собі романтичну нотку і налаштовуватиме на спонукаючий лад. То що варто задуматися, чи дійсно інтер’єр буде похмурим?

Правильно підібрана колірна гама налаштовуватиме не лише на романтику, а й відпочинок та розслаблення.