Ремонт підлог у вітальні своїми руками – 120 фото свіжих ідей дизайну підлог

Ремонт підлог у вітальні – покрокова інструкція від майстра з описом кращих матеріалів для оздоблення підлоги своїми руками

Гостина, як і будь-яке інше приміщення в будинку, потребує періодичного ремонту. У процесі експлуатації може деформуватися дерев’яне покриття, під підлогою можуть утворюватися цвіль, гнилизна вологість.

При проведенні самостійного ремонту необхідно приділити особливу увагу оцінці стану старого покриття, практичному визначенню дефекту та його розташування, розрахунку необхідного матеріалу для обробки.

Які види ремонту існують

Залежно від обсягу робіт з обробки підлоги виділяють два види ремонту:

  1. Косметичний ремонт підлогового покриття. Ця процедура проводиться у разі часткової заміни дощок, ламінату, плитки чи іншого покриття. У більшості випадків навіть не потрібне попереднє видалення меблів з приміщення.
  2. Капітальний ремонт передбачає повну зміну декоративних покриттів. В даному випадку з приміщення обов’язково прибирають усі меблі, демонтують старі матеріали, видаляють лаги та шари гідроізоляції.

Обов’язковим етапом капітального ремонту є оцінка стану поверхні з видаленням грибкових колоній, цвілі, усуненням дефектів перед монтажем нової чорнової підлоги.