Ремонт залу в квартирі та приватному будинку: новинки дизайну з порадами, як красиво оформити вітальню

Ремонт залу власноруч: реальні фото приклади дизайну. Стилі та ідеї для самостійного оздоблення

Зала – точка збору всієї родини, кімната, в якій приймають гостей, накривають святковий стіл. Тут сім’ї проводять довгі вечори після перегляду телевізора, обговорення домашніх справ.

Звичайно, від того, наскільки продумано дизайн залу, залежатиме загальний настрій, затишок та комфорт головного приміщення в будинку.

Підготовка до ремонту вітальні

Запланувавши ремонт залу, слід виконати попередні роботи з очищення всіх поверхонь від покриттів, що відслужили, та оздоблювальних матеріалів.

Потрібно докласти все старання, щоб видалення старої фарби, штукатурки, шпалер, лінолеуму, ковроліну було зроблено повністю, інакше нове покриття може відстати і обсипатися.

Рада: Після звільнення стін від старого покриття слід подумати про прокладання нових напрямків електропроводки, якщо виникла потреба облаштувати нову розетку або вимикач. Здійснюється штроблення, прокладання кабелю та закладення каналу.

Далі, щоб нове покриття трималося на поверхнях дуже міцно, стіни слід загрунтувати. Грунтовка гарантує відмінне зчеплення з оздоблювальним матеріалом.А якщо поверхня до цього мала ще й дефекти, доведеться перед ґрунтуванням приховати виявлені вади за допомогою шпаклівки.