Шпалери в Леруа Мерлен (185 фото): новинки з останнього каталогу Леруа. Огляд модних колекцій та варіантів застосування шпалер у дизайні

Шпалери в Леруа Мерлен: варіанти використання та поради щодо вибору готових рішень. 185 фото новинок з каталогу 2024 року

Найбільш оптимальними матеріалами для внутрішньої обробки стін є шпалери. Причиною тому стала велика різноманітність моделей, величезний вибір різноманітних кольорів та малюнка, у тому числі оформлених в індивідуальному порядку.

Вибрати шпалери можна як у невеликих будівельних магазинах, так і в мережевих торгових центрах, наприклад, у Леруа Мерлен.

Як зробити правильний вибір шпалер

Крім цікавих новинок у магазині Леруа є велика колекція декоративних покриттів для стін, що включає паперові, флізелінові, вінілові шпалери, шпалери під фарбування, бамбукові полотна.
Існує низка критеріїв, які дозволяють зробити оптимальний вибір:

  1. Перший та найважливіший крок для власників полягає у вимірі приміщення, що підлягає ремонту. Враховують такі фактори, як розташування та кількість віконних отворів. Від отриманих показників залежатиме колірна гама обраних шпалер.
  2. Важливе значення має стан стіни, що підлягає, адже далеко не всі шпалерні полотна відрізняються універсальністю застосування.
  3. Якщо внутрішнє оздоблення проводиться в кухні та їдальні зоні, слід віддати перевагу шпалерам, що миються. Такі покриття не схильні до впливу вологи, розвитку хвороботворних бактерій та грибків.
  4. Враховують вік членів сім’ї, що проживають у кімнаті, особливо для дитячих спалень. При виборі полотна слід ознайомитися з якісним складом шпалер, а також правильно підібрати колір. Дуже оригінально виглядатимуть 3D шпалери в дитячій кімнаті.

Важливо звернути увагу на якість самих шпалер, особливості догляду за матеріалом, особливості обклеювання стін, наприклад, вимоги до клеючого складу. У разі труднощів, покупцеві можуть допомогти консультанти, що підбирають оздоблювальні покриття за запитами кожного клієнта.