Стеля в залі (155 фото): реальні приклади гарного дизайну стелі

Стеля в залі, яку краще зробити? Огляд яскравих ідей оформлення стелі у вітальні, 155 фото

Найважливіші завдання, що пред’являються до стелі. Ні для кого не є особливим секретом, що людина, яка щойно увійшла до приміщення, мимоволі звертає увагу саме на стелю.

З невідомої причини в перші моменти саме він здатний привернути увагу (і робить це).

Іншими словами, від стелі залежить, наскільки естетично вона виглядає в розумінні того, хто її бачить, але також і той факт, наскільки повноцінно він справляється з поставленими йому завданнями, а саме:

  • Приховування будь-яких не дуже значних дефектів;
  • Гарантія присутності в приміщенні якісного освітлення;
  • Підтримка загального стилю приміщення;
  • Забезпечення правильного зонування кімнати;

Перераховано лише деякі з його функцій. Можна навести яскравий приклад, яким стане головна зала Катерининського палацу, що знаходиться в Царському Селі під Санкт-Петербургом.

  • У цій залі малюнок на підлозі точно повторює майстерну ліпнину на стелі, за одним невеликим (проте серйозним) винятком – на стелі відразу за входом у залі присутнє ліпне зображення двоголового орла, а на підлозі це зображення відсутнє – майстер, який виконував роботу з оформлення зали, не міг допустити, щоб ті, хто входив до зали, топтали ногами державний символ
  • Як би там не було, але оформлення ремонту в будь-якій квартирі починається саме зі стелі, тому будь-який дизайнер керується рекомендацією ретельно продумувати весь проект, перш ніж починати виконання робіт.

Для початкового визначення дизайну, що найбільше підходить для вітальні клієнта потрібно задати собі величезну кількість питань і самостійно на них відповісти.

Всі ці питання будуть присвячені призначенню приміщення/кімнати, загальному стилю, який буде виконувати весь подальший ремонт, зрозуміло, фінансовим можливостям самого клієнта.