Оздоблення вітальні: приклади гарного оздоблення в дизайні інтерєру вітальні

Оздоблення вітальні: фото огляд популярних варіантів використання сучасних матеріалів в обробці стін, підлоги та стелі

Гостина як серце будинку звертає на себе увагу гостей та господарів. Тут прийнято збиратися компанією з друзями та рідними, приймати дорогих та важливих гостей. Тому майже кожен з нас має на меті створення затишної та теплої атмосфери в приміщенні.

Для цього потрібно визначитися із дизайнерським виконанням стін. Сучасний професійний підхід до методів оздоблення стін у вітальні має важливе значення не лише з позиції функціонального призначення, але й з естетичності.

Дизайн стін потрібно вибирати так, щоб він повністю відповідав розміру та стилю кімнати. Поради професіоналів щодо дизайну стін у гостьовій:

  1. Колір потрібно вибирати, керуючись освітленням у кімнаті. Чим більше віконного світла, тим темнішою має бути колірна гама. І навпаки;
  2. Особливий шик в інтер’єрі — комбінувати, як на перший погляд здається, непоєднуване, добиваючись гармонійності. Однотипність нудна, тому необхідно підключити свою фантазію. Стіни можна поєднувати з меблями в одній колірній гамі, але можна вийти за рамки, грамотно створивши контраст;
  3. Сучасні фото робіт свідчать про те, що оформлення стін вимагає природності та елегантності. Перебір в інтер’єрі тепер у минулому.