Сіра плитка для ванної кімнати: найкращі поєднання сірого кольору з яскравими акцентами в інтерєрі, особливості, плюси та мінуси, 120 фото

Сіра плитка для ванної кімнати: вибір тону для декору, реальні фото приклади поєднання сірих відтінків з іншими кольорами

Сіра плитка винятково добре виглядає у ванній кімнаті. Сірий колір має широку колірну гамму. Він легко поєднується з різними кольорами, тому часто використовується при обробці приміщень.

Сіра гама буде відмінно підійде для інтер’єру, у тому числі і ванного приміщення, незалежно від його площі.

Колірна гама

Деякі вважають, що сіра гама виглядає надто віддалено, похмуро та нецікаво. Але це не так: сірий має широку колірну гамму, завдяки якій можна реалізувати безліч дизайнерських ідей.

Найпоширеніші відтінки – насичений сірий, майже чорний, колір вугілля та мокрий асфальт. Зазвичай ці кольори допомагають виділити певні ділянки інтер’єру. Хорошим рішенням буде обробити насиченою сірою плиткою підлогу або одну зі стін.

При використанні темної кольорової гами слід пам’ятати, що темна палітра зорово звужує приміщення, тому не бажано використовувати її у невеликих кімнатах.Світлі відтінки органічно впишуться до будь-якого розміру.Це не говорить про те, що світло-сіру гаму можна використовувати необдумано. У приміщенні із сірими відтінками потрібно враховувати джерела світла та колірну гаму меблів. У ванній кімнаті можна використовувати кілька відтінків сірого, поєднуючи їх у різних варіантах.