Плитка під дерево у ванній: види, модні поєднання дизайну, 105 фото. Вибір розміру, кольору, схеми розкладки на стінах чи підлозі

Плитка під дерево у ванній (105 фото): різновиди, особливості використання, поради щодо підбору плитки для підлоги та стін

Якщо вам здається, що ідеї оформлення ванної закінчилися, для вас є чудова новина – існує безліч ідей цікавого оформлення інтер’єру за допомогою плитки, виконаної під дерево.

Розмаїття колірних гам, оригінальна текстура – все це зробить вашу ванну неповторною. Природна тематика набирає популярності у світі дизайну, тому якщо ви хочете бути в тренді – матеріали цієї статті для вас, сміливо експериментуйте!

Як правильно оформити

При виборі плитки звертайте увагу на міцність матеріалу, краще, якщо покриття буде матовим. Вологостійкість та відсутність ковзання – також важливі якості матеріалів для ванної кімнати.

Не бійтеся використовувати затирання іншого кольору – так навіть цікавіше, буде вигідно підкреслено оригінальну текстуру плитки.

Важливий і розмір приміщення – для маленької площі підійде оформлення у світлих тонах – зверніть увагу на клен або ясен, зробіть ванну візуально просторішою.