Новинки дизайну керамічної плитки 2024 року: тренди у використанні камяної та мармурової плитки. 150 фото наймодніших варіантів

Новинки дизайну керамічної плитки 2024 року: тенденції, кольори та модні візерунки + 150 фото з описом останніх трендів в обробці

Декоративна плитка з кераміки є міцним, практичним, з довговічним терміном служби і матеріалом, що добре подається вологому прибиранню.

Доречно та зі смаком підібрана колекція керамічної плитки здатна перетворити будь-яке приміщення. Матова або насичена відтінком, з орнаментом або химерними візерунками — варіативність плитки з кераміки стала практично безмежною.

Вже згадали про одну важливу перевагу цього товару — водовідштовхуючу поверхню. Це сприяє використанню плитки з нанесеною глазур’ю при ремонті та оздобленні кухні, ванної кімнати, а також передпокою.

Як облицювання підлог використовується плитка з рельєфною поверхнею. Це оберігає домочадців від небезпеки послизнутися та впасти. Якщо під час будівництва чи ремонту вашою ідеєю стає брендова керамічна плитка 2024р., радимо спиратися на актуальні ідеї та новинки дизайну, запропоновані у нашій статті.

Варто окремо звернути увагу, що більшість ідей вже використовувалися в попередньому році. Глобальних або швидкозмінних тенденцій у моді на плитку немає. Але деякі нюанси та напрямки можна розглянути уважніше.