Новинки дизайну керамічної плитки 2022 року: тренди у використанні камяної та мармурової плитки. 150 фото наймодніших варіантів

Новинки дизайну керамічної плитки 2022 року: тенденції, кольори та модні візерунки + 150 фото з описом останніх трендів в обробці

Декоративна плитка з кераміки є міцним, практичним, з довговічним терміном служби і матеріалом, що добре подається вологому прибиранню.

Доречно та зі смаком підібрана колекція керамічної плитки здатна перетворити будь-яке приміщення. Матова або насичена відтінком, з орнаментом або химерними візерунками — варіативність плитки з кераміки стала практично безмежною.

Вже згадали про одну важливу перевагу цього товару — водовідштовхуючу поверхню. Це сприяє використанню плитки з нанесеною глазур’ю при ремонті та оздобленні кухні, ванної кімнати, а також передпокою.

Як облицювання підлог використовується плитка з рельєфною поверхнею. Це оберігає домочадців від небезпеки послизнутися та впасти. Якщо під час будівництва чи ремонту вашою ідеєю стає брендова керамічна плитка 2022р., радимо спиратися на актуальні ідеї та новинки дизайну, запропоновані у нашій статті.

Варто окремо звернути увагу, що більшість ідей вже використовувалися в попередньому році. Глобальних або швидкозмінних тенденцій у моді на плитку немає. Але деякі нюанси та напрямки можна розглянути уважніше.Імітація керамічної плитки

На ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів головним напрямком стає натуралістичний вид самого продукту. Такий затребуваний матеріал, як плитка з кераміки, не є винятком.

 • Природність — вийшла велика кількість колекцій, які вдало імітують вид благородного дерева, металеву поверхню, зріз природного каменю та навіть образ бетону;
 • Найбільше і тонше — зовсім недавно найпопулярнішою вважалася плитка невеликих розмірів. Зараз, спираючись на тренди 2022р., плитка у ванну або передпокій вибирається великих розмірів. Виробники пропонують окремі колекційні лінії керамічної плитки великих розмірів. Вона може укладатися за винятком проміжних швів.

Завдяки цьому створюється враження, що площина на підлозі або стіні безперервна. При збільшенні розміру керамічної плитки завдяки технологічним можливостям зменшується товщина виробу. Це не позначається на експлуатаційних якостях товару. Плитка, як і раніше, гідно справляється з величезними навантаженнями.

Імітація натурального каменю — стилізація під камінь або граніт ніколи не втратить своєї актуальності.

 • Застосовуючи під час ремонту або оздоблення кімнат такий матеріал, отримуємо приміщення, яке виглядає набагато дорожчим і ґрунтовнішим.
 • Інтер’єр, оформлений плиткою, що імітує природний камінь, виглядає виграшно та поєднуються з будь-якими меблями.

Затребувана плитка під мармур, використовуючи її зручно викладати строгі лаконічні інтер’єри.

Нестандартні рішення для обробки плиткою

У наш час однотонна керамічна плитка базових моделей не викличе колишнього ажіотажу. Сучасна керамічна плитка, як частина інтер’єру, буде вигідно акцентувати необхідний простір.

 • Оздоблення приміщення плиткою з поверхнею, що відбиває, доцільно в районах з тривалим теплим сонячним періодом.
 • Вона доречна для використання так само під час облицювання частин даху, наприклад фронтонів або фрагментів зовнішніх стін.
 • Завдяки її світловідбивним якостям плитка, що використовується, сприятиме збереженню свіжості в будинку.

Радимо звернути увагу на обробну кераміку POP TILE. Вона максимально сприяє збереженню прохолоди у будівлі.


Завдяки цьому економиться витрата електроенергії шляхом скорочення часу роботи кондиціонера. Унікальне глазурування плитки відображатиме значну частину теплових променів.

Новий погляд на класичну керамічну плитку

Якщо вам хочеться змін навколо себе, почніть з інтер’єру. Складно міняти все й одразу. Спробуйте спочатку розпочати оновлення свого простору, не роблячи різких кроків.

Нехай це буде класика, але її оновлений варіант:

 • Ще раз визначтеся з вибором кольору – якісна плитка служить десятиліттями, вам перебувати в цьому приміщенні щонайменше кілька годин на день. Сміливо радимо в такій ситуації всі відтінки блакитного чи рожевого кольорів;
 • Нейтральні тони будуть вдалим фоном – приміщення отримає ніжний і комфортний за емоційністю вид. Асортимент плитки таких тонів величезний;
 • Набирає актуальність класичний сірий тон, відтінки асфальту або бетону – якщо ви мріяли квартиру в мінімалістичному стилі, то це ваш варіант.Ви отримаєте почуття надійності та спокою. До того ж американська компанія Pantone прогнозує цей колір лідером і наступного року.
 • Якщо ви не можете знайти сучасну класику на ринку керамічної плитки, зверніть увагу на колекцію іспанського виробника Ecoceramic LUMEN з малюнком.

Популярні стилі керамічної плитки

Якщо ви бажаєте використовувати плитку геометричних форм та візерунків — то простір стіни або підлоги перетворюються на гігантське полотно. Ваше завдання підібрати правильне поєднання кольору та патерну самої плитки, щоб задумка природно вписалася в інтер’єр.

Використання в обробці плитки геометричних форм дуже швидко набирає популярності. Наступного сезону ця тенденція збережеться точно.

Плитка колекції WOW MUD

Радимо звернути увагу на каталоги іспанської WOW MUD, де присутній дизайн зі смужками або забарвленням під цемент. Є зразки з ефектом зістареної плитки;

Традиційна турецька плитка – класичний зразок художньої плитки. Є буяння фарб. Ніколи не втратить своєї актуальності і існуватиме незалежно від часу та тенденцій.Цей вид плитки останнім часом впевнено набирає популярності та активно використовується при декоруванні інтер’єрів.

Турецька плитка має великі традиції та багату історію. Вона найчастіше застосовується при оздобленні стін житлових кімнат, коли потрібно надати акценту.

У спекотну погоду її неповторний колір бірюзи або приємний блакитний відтінок нагадає про довгоочікувану прохолоду. Використовуйте таку плитку у вашому інтер’єрі. Її неповторний відтінок у поєднанні з багатим орнаментом доречно використати при обробці сходів або фасаду будинку.

Плитка колекції ANDALUSI

Наша рекомендація – Realonda Ceramica ANDALUSI – це унікальний каталог притки, створений іспанськими дизайнерами. Зверніть увагу на зразки, що імітують візерунок каменю або благородне забарвлення цементу;

 • Марокканська плитка вже кілька століть надихає своїх шанувальників.
 • Цей вид плитки знову голосно заявив про лідерство у своєму сегменті.
 • Така плитка зачаровує властивими їй незвичайними геометричними формами та яскравістю фарб.
 • Затребувана марокканська плитка як домовласниками, так і власниками комерційних приміщень.
 • Використовуючи колекцію такої плитки з окремих фрагментів, легко викласти ексклюзивну і химерну картину в казкових східних тонах.

Марокканська плитка затребувана покупцями, які дотримуються стилю мінімалізму, але хочуть зробити яскравий акцент на якійсь ділянці стіни.

Плитка колекції ZELLIGE

Фірма Mainzu пропонує такий товар під маркою ZELLIGE. Цей бренд характерний різноманітними геометричними візерунками, декоративними орнаментами з вкрапленими квітковими мотивами. Її можна сміливо використовувати при обробці виразної статі.

Використовуючи ексклюзивну технологію обробки поверхні, а також з огляду на її зносостійкість, плитка від Mainzu не тримає на собі забруднення і готова служити десятиліття. Вона ідеально підходить для обробки їдальні та душової;

Теракотова плитка є фаворитом на ринку будівельного та оздоблювального матеріалу.

 • Вона широко користується попитом у дизайнерів, що облаштовують різнопланові інтер’єри.
 • Виробляється з численними візерунками у творчому стилі, застосовуючи широкий спектр кольорів.
 • Більшість теплих відтінків червоного, цегляного або оранжевого кольорів.
 • Плитка з теракоти використовується часто як підлогова.
 • Вона застосовується при обробці кухонної зони, ванної кімнати та підвального поверху.
 • Їй можна знайти застосування при облаштуванні двору та саду.

Ця плитка стала вже класикою, мабуть найстарішим видом у своєму роді. Терракот обдарує житло теплом та особливою атмосферою умиротворення та затишку.

Бажаємо Вам підібрати свою, індивідуальну та даруючу тепло, керамічну плитку. Створіть за допомогою цього матеріалу затишний ексклюзив вашого будинку.

Фото новинок дизайну керамічної плитки 2022