Раковина із каменю: ТОП-150 фото ідей дизайну. Поради щодо вибору моделі, кольору, форми, габаритів

Раковина з каменю – фото огляд стильних новинок дизайну з натурального та штучного каменю

При облаштуванні ванного приміщення насамперед постає питання про вибір умивальника, адже цей елемент бере на себе головний інтер’єрний акцент.

Нержавіюча сталь не здає лідируючих позицій, але сьогодні на піку популярності кам’яні моделі з респектабельним солідним виглядом, представлені на ринку в широкому асортименті конфігурації та колірного рішення.

Безперечні переваги

Вироби мають численні переваги:

  1. Міцністю, яка дасть фору бетону. Механічне вплив не викликає дефектів та тріщин. Можуть з’являтися подряпини через неправильне обслуговування.
  2. Стійкістю до температурних перепадів, витримуючи показники в межах -30-+180 градусів.
  3. Гігієнічністю. Специфічна особливість покриття без пір не дозволяє бактеріям та бруду приживатися, завдяки чому відсутня неприємний запах і слизький наліт.
  4. Простотою в побуті раковини зі штучного каменю.
  5. Довговічністю. Правильна експлуатація – гарант служби понад 10 років без втрати зовнішнього лиску.
  6. Безшумністю. Водний струмінь не створює шуму порівняно з нержавійкою.
  7. Можливістю проведення ремонтних робіт.
  8. Безпекою.Сировина не характеризується провідністю електричного струму, що цінується в кімнатці, наповненій вологою та електроприладами.
  9. Розмаїттям модельного ряду.

З недоліків не можна залишити без уваги пристойну вартість та значну вагу, що ускладнює транспортування та настановний процес.

Придбати екземпляри треба у перевірених виробників, щоб уникнути підробок. У цьому випадку виникають проблеми у вигляді сколів, якщо впаде важкий предмет, або поява білих плям при зіткненні з гарячим посудом.