Деревяна ванна кімната: 135 фото новинок дизайну. Приклади та найкращі варіанти поєднань стилю інтерєру

Дерев’яна ванна — сучасні варіанти дизайну від А до Я. 135 фото, плюси та мінуси, вибір матеріалу

Дерево – популярний оздоблювальний матеріал, який з давніх-давен використовувався для оформлення та спорудження різних приміщень. І хоча лазні раніше були повністю з дерева, то в сучасних санвузлах цей матеріал використовується рідко – через його дорожнечу, складність обробки та недовговічність.

Сучасні технології дозволяють підготувати дерев’яні матеріали так, щоб вони не страждали від сильних перепадів вологості та температури.

А фото дерев’яної ванни краще за будь-які слова демонструє те, наскільки затишною, душевною і приємною може бути це приміщення.

Варіанти застосування деревини у ванній

При думці про дерев’яну ванну багато хто являє собою щось схоже на лазню, перенесену в міську квартиру з колодами і діжками. Звичайно, в такому автентичному стилі оформити ванну кімнату в дерев’яному будинку буде доречним.Однак сучасні дизайнерські рішення дозволяють використовувати цей матеріал у сучасних квартирах.

Варіанти використання дерева:

  • Оздоблення стін, підлоги та стелі у всьому приміщенні дерев’яними панелями
  • Оздоблення сухої зони, де розміщені шафки або унітаз деревом
  • Настил підлоги з дерева
  • Оформлення окремих деталей деревом: екрани для ванни, стільниці для раковини, часткове оздоблення стін
  • Використання дерев’яних меблів у звичайному кахельному приміщенні

Рада. Повністю оформити дерев’яну ванну своїми руками досить складно. Крім того, за таким приміщенням складно доглядати.

Оптимальним буде використовувати цей матеріал для стін та частково для підлоги. Підлогу в мокрій зоні та стіни біля ванної все ж таки краще оформити кахельною плиткою.