Модна плитка для ванної: 140 фото сучасних рішень дизайну 2022 року

Модна плитка для ванної — ТОП-140 фото найвдаліших дизайн-проектів з оглядом цікавих сполучень

Упорядковуючи ванну кімнату, важливо створити естетичний та функціональний інтер’єр. В даному питанні не обійтися без модної плитки. Що потрібно знати перед покупкою?

Вибираючи плитку для ванної кімнати, варто вибрати нейтральну основу, яку можна вільно урізноманітнити барвистими аксесуарами.

Найкращі кольори для ванної

Модна плитка для ванної кімнати заснована на яскравих поєднаннях білого та сірого, часто надиханих квітами та візерунками, взятими безпосередньо з природи.

Плитка під дерево або великоформатний керамограніт, який точно імітує візерунок шляхетного мармуру, вже багато років користується популярністю. М’які кольори плитки для ванної кімнати у поєднанні з візерунками, натхненими природою, це спосіб створити непідвладну часу композицію.

Це особливо помітно на фото модної плитки у ванній кімнаті.


Колір плитки для маленької ванної

У малогабаритних інтер’єрах добре підійдуть світлі відтінки. У маленьких ванних кімнатах без вікна варто придивитися до колекцій з глянсовою поверхнею, які візуально збільшать простір.

 • Якщо господарям подобається оточувати себе виразними квітами, можна комбінувати нейтральну основу з яскравою стіною, пофарбованою в насичений колір.
 • Пляшково-зелений або темно-синій кольори красиво виглядає у поєднанні з нейтральним білим і створюють цікавий колірний акцент в інтер’єрі.

Взагалі, при виборі плитки для ванної малої площі варто пам’ятати кілька простих правил. Вони допоможуть у відповіді на запитання «Яка модна плитка підходить у ванну кімнату?».

Серед основних моментів можна виділити такі:

 • Обмірковуючи, який колір для маленької ванни буде найкращим, найкраще вибирати яскраві та прохолодні кольори. Щоб інтер’єр був теплішим, варто використовувати точкові контрастні аксесуари;
 • Краще, щоб плитка була без візерунків. Особливо великі візерунки та малюнки можуть завалити маленьку кімнату. Набагато правильніше використовувати однотонні кольори та грати з фактурою плитки;
 • Розміщення світловідбиваючої плитки на стінах та грамотно продумане освітлення ванної кімнати зорово збільшить невеликий простір;
 • Вибираючи плитку для маленької ванної, слід придивитися до тієї, яка матиме поверхню, що легко очищається, не залишає розлучень;

Непоганим варіантом для маленької ванни буде велика плитка. Але важливо дотримуватись правил «один колір на стіні, інший на підлозі». Це сприяє ефекту однорідної поверхні. Така поверхня при використанні глянсової плитки дає додаткове світло та створює відчуття глибини.

Темна або світла ванна

Світлі стіни справляють враження простору та відбивають світло, тому вони добре підходять для невеликих кімнат. Яскрава плитка для ванної кімнати цікаво поєднується з білою фурнітурою та обладнанням, наприклад умивальниками або ваннами.

Це один з варіантів наймоднішої плитки для ванної 2022 року.

 • Темна плитка для ванної кімнати найчастіше використовується для оформлення великих приміщень у стилі модерн.
 • Одна або кілька темних стін – один із способів створити візуальний контраст для яскравих великих просторів, а також гарний фон для візерунків.
 • Темні стіни дозволяють відобразити оригінальні аксесуари та неповторний дизайн сантехніки.

Проте, вибираючи темне аранжування, слід особливо подбати про гарне освітлення ванної кімнати.

Плитка для підлоги у ванній

Облаштовуючи ванну кімнату, варто орієнтуватися не лише на вибір плитки для стін, а й враховувати відтінок підлоги. Контрастне поєднання стін і підлоги здатне повністю змінити характер інтер’єру.

Яскрава класична підлога справляє враження чистоти та свіжості, а також є гарним доповненням до світлої плитки на стінах, особливо у невеликих ванних кімнатах.

Але щоб біла ванна не була занадто прохолодною та стерильною, можна вибрати аксесуари у скандинавському стилі. Меблі для ванної з дерева, аксесуари в теплих тонах, рослини, натуральні матеріали – все це робить ванну затишною.

Чи підходить темна підлога для ванної кімнати? Він, безумовно, ефектний і чудово вписується в сучасний стиль інтер’єру.

 • При вдалому розташуванні він добре виглядатиме як у великих, так і в маленьких ванних кімнатах.
 • Це також гарне тло для демонстрації унікального дизайну ванни або душової кабіни.
 • Темний стиль стін та підлоги, доповнений блискучою золотою або срібною фурнітурою, дозволяє створити гламурну атмосферу.
 • Однак з практичної точки зору він вимагає більш частого прибирання, ніж біла підлога.

Дизайн плитки для ванної

Пропозиція виробників включає безліч колекцій, доступних у багатьох форматах, тому знайти плитку для ванної з модним дизайном не складе особливих труднощів. Перед покупкою варто уточнити у виробника, який спосіб укладання він пропонує.

Можна вибрати один з кількох варіантів укладання плитки: стандартний, зі зміщенням 1/2 або 1/3, квадратну плитку, укладену в ромбоподібний візерунок або прямокутну плитку, покладену в ялинку.

На особливу увагу заслуговує модна шестикутна плитка. Цей популярний візерунок добре виглядає в будь-якому інтер’єрі як на стіні, так і на підлозі.

Які малюнки плитки вибрати для маленької ванної кімнати? Як уже говорилося раніше, на невеликих ділянках не варто поєднувати надто багато візерунків та фактур. Краще зробити акцент на ніжних відтінках та візерунках.

 • На підлозі добре виглядає ректифікована плитка формату 60х60 см, а завдяки мінімальній кількості затирки в інтер’єрі вдасться створити однорідну поверхню, що легко очищається.
 • Візерунки на підлозі та стінах надають інтер’єру особливого характеру. Геометричні мотиви, розташовані у певному ритмі, додають глибини, а квіткові прикраси на плитці створюють приємну та романтичну атмосферу в інтер’єрі.

У мінімалістичних та монохромних інтер’єрах ідеально доповнять точкові елементи яскравих кольорів: контрастні літери, декори, світлодіодне освітлення, аксесуари.

 • Більш того, оригінальний колір модної плитки для ванної кімнати на одній стіні або фрагменті підлоги може стати не тільки найважливішою прикрасою ванної кімнати, але й оптично скоригувати її пропорції. Мозаїка, плитка зі східними та марокканськими орнаментами є акцентами на нейтральному фоні.
 • Проте варто використовувати їх у помірних кількостях, тому що надто насичені кольори можуть перезбуджувати та «тиснути».
 • Вирішуючи на декоративне оздоблення стін та підлоги, потрібно виявляти поміркованість та послідовність у виборі обладнання та аксесуарів.

На тлі декоративної плитки білий умивальник простих класичних форм виглядатиме краще, ніж умивальник оригінального вигляду. Його мінімальний дизайн не буде претендувати на увагу зі сміливим малюнком на стіні.

Також оригінального ефекту обробки можна досягти, використовуючи структурну плитку. Декілька великоформатних плиток з привабливою поверхнею і майстерно виконане освітлення створюють приголомшливий візуальний ефект. Досягти кращого результату можна за умови використання модної розкладки плитки у ванній.

Вибрати модну плитку та спланувати схему укладання на стіну та підлогу – безумовно, непрості рішення, але на це варто витратити деякий час при створенні ванної мрії.

Фото модної плитки для ванної