Стінка у вітальню з шафою для одягу та білизни: 105 фото новинок з каталогу 2022 року

Стінка у вітальню з шафою: огляд практичних моделей модульних стінок для одягу та білизни

У часи 90-х років у квартирах часто зустрічалися не лише килими на стіні, а й громіздкі шафи вздовж усієї зали. Їх так і називали – «Стінки».

Якщо раніше вона складалася з великої кількості шаф, полиць і засклених секцій, то сьогодні сучасні моделі мають стриманість і лаконічність. При цьому функціональність «стінок» не страждає. Сучасну модифікацію шаф-стінок розглянемо у статті.

Розміщення меблів на стіну

Через зайву заставленість сьогодні шафи-стінки не користуються такою популярністю як раніше. Все частіше вітальні стали обставляти менш громіздкими і простішими шафами. Вони стали максимально практичними та функціональними, з мінімумом деталей та декорацій.

На сучасному меблевому ринку представлена ​​величезна кількість сучасних, полегшених шаф-стінок.

Особливості сучасних «стінок»

До кожного затіяного ремонту необхідно підходити з усією відповідальністю, скласти план, в якому будуть описані всі оздоблювальні матеріали, що використовуються в ремонті, а також відображені декоративно-дизайнерські рішення, у тому числі на вибір меблів.

 • Навіть найдосвідченіший покупець знайде у продажу безліч красивих та функціональних шаф-стінок різних стилів та кольорів.
 • Сьогодні розглянемо стіни, призначені спеціально для вітальні.
 • Як будь-які інші меблі і вони мають ряд характерних рис.


Особливості шаф-стінок

Незважаючи на те, що вони громіздкі, такі меблі завжди відрізнялися високою функціональністю. І сьогодні добре продумана меблева конструкція дозволяє зберігати не лише величезну кількість речей, а й поставити телевізор, акустичну систему тощо.

Сучасні стінки для віталень представлені в широкому асортименті, починаючи від ціни, розмірів, закінчую кольором – обмежень немає, є на будь-який смак.

Правильно підібрана модель стати не лише додатковою прикрасою інтер’єру вітальні та іноді непоганим яскравим акцентом в обстановці кімнати, але й так само візуально здатна підкоригувати геометрію вітальні.

Порада: Перед покупкою стінки визначте необхідний функціонал, якому має служити шафа.

Сучасні меблеві гарнітури

Меблевий ринок покупцю надає величезний вибір шаф-стінок. Розглянемо деякі з них:

 • Корпусні. Є стандартною шафою-стінкою, яка має певну кількість шафок, секцій, щільно прилеглих один до одного.
 • Модульні. Такі вироби ціни є високою практичністю та зручністю в експлуатації, оскільки містять певну кількість секцій, які можна міняти місцями та доповнювати конструкцію.
 • Вбудовані. Така шафа помітно заощадить простір у вітальні за рахунок вбудовування у спеціально підготовлену нішу.
Хвилини вбудованої стінки: немає можливості встановлення додаткових полиць, складність у переносі шафи на інше місце у квартирі.

 • Кутові. Зручні тим, що така конструкція безпроблемно увійде до будь-якого простору, оскільки найчастіше кути в кімнатах залишаються незадіяними.
 • Підвісні. Така конструкція принесе інтер’єру незвичайну та модну деталь. Основна особливість від інших – необхідність кріплення або до стелі, або до стіни, або іншої опори, використовуючи спеціальні кріпильні системи. Стінки можна модифікувати по-різному, наприклад, поєднувати з тумбами, але, незважаючи на це, модель не позбавлена ​​потрібної місткості та легкості.
 • Гірки. Меблева конструкція має масивний низ з фіксованими нижніми шафками і вільний верх з невеликими підвісними пеналами або секціями.
 • Стінки «Трансформер». Дані конструкції універсальна у використанні, особливо якщо вітальня є спальнею, тому що таку шафу можна самостійно модифікувати. Легким рухом, опусканням вниз стінка перетворюється на ліжко, стійку або в іншу бажану конструкцію, передбачену виробником.

А ваша стінка міцна?

Вартість шафи-стінки залежить не тільки від дизайну, комплектації, але і від матеріалу виготовлення. Натуральне дерево та екологічний матеріал МДФ – лідери з якості. Конструкції з масиву мають позитивні якості.

Ось деякі з них:

 1. Стінка виглядає і красиво і дорого, що дозволить інтер’єру виглядати багатшим, акуратніше, затишніше і гостинніше і що немало важливо буде довго служити і забезпечувати порядок у вітальні;
 2. Виріб з натурального дерева є екологічно чистим і не здатним нашкодити здоров’ю мешканцям, але виріб з матеріалу МДФ буде коштувати дешевше;
 3. Вироби з натуральних матеріалів обдарують приміщення приємним природним ароматом, який багато хто любить;

Шафи стінки також виготовляють із наступних матеріалів:

 • ДСП – основа, яка використовується для меблевої конструкції економічного класу. Якщо конструкція з ДСП високого класу, то виріб приємного аромату дерева, як і з деревної основи. Матеріал також не виділяє шкідливих речовин.
 • ДВП – цей матеріал виходить шляхом гарячого пресування листів. Його використовують найчастіше для виготовлення полиць, ящиків у шафах-стінок або купе.

Рада: При покупці стінки, по-перше виміряйте зал, щоб точно знати, які меблі підійдуть. Для невеликих віталень рекомендується купувати тонкі стіни (130-140 см). А по-друге якщо немає можливості знайти готову стінку пропорційною вимогам, то варто зробити замовлення і за вашими розмірами її виготовлять.

Підсумуємо поради зі статті та представимо готову інструкцію з покупки шафи-стінки вашої мрії:

 1. Врахуйте розміри гарнітури.Вони залежать від габаритів приміщення, кількості функціональних модулів та ваших потреб.
 2. Визначте потрібну функціональність. Потрібно заздалегідь визначитися з тим, які саме модулі вам необхідні (полиці для книг, місце для мультимедійної системи, комод, шафа).
 3. Визначтеся з кольором та дизайном шафи. Він має поєднуватися із загальним оформленням вітальні.
 4. Виберіть потрібний матеріал виробу, від цього залежить ціна стінки
 5. Оцініть репутацію виробника та продавця, вибраного вами магазину та меблів

Фото стінки у вітальню з шафою