Кутові вітальні: фото красивих меблів для зали у світлих і темних тонах

Кутові вітальні: рекомендації щодо вибору + найкращі рішення для економії простору в кімнаті

Використання кутових меблів в інтер’єрі вітальні є практичним рішенням, що дозволяє грамотно розподілити простір.

Подібні конструкції вміщують безліч необхідних речей, не займаючи при цьому багато місця. А кутові м’які меблі створюють додатковий комфорт та затишок у приміщенні.

Переваги та недоліки кутових меблів

Меблева конструкція з кутовою шафою чудово вписується навіть у невелике приміщення.

Застосування у дизайні вітальні кутових меблів має ряд переваг:

  • Маскування вад ремонту. Кутові модулі здатні приховати різні дефекти в ремонті: нерівність стін, неякісне обклеювання шпалер тощо
  • Місткість. Кутові модулі призначені для зберігання різноманітних речей. Велика площа для зберігання дозволяє розташувати в них велику кількість предметів, звільнивши простір навколо.
  • Широкий асортимент відтінків кольорів та форм. Різноманітність палітри меблевих матеріалів дозволяє підібрати конструкцію під будь-який інтер’єр. А безліч форм та розмірів кутових меблів дозволяють використовувати їх навіть у невеликих квартирах.
  • Універсальність системи. Подібні меблеві стінки можуть включати письмовий стіл, нішу для комп’ютера або телевізора та величезну шафу.
  • Візуальна зміна простору.У приміщеннях нестандартної форми кутові меблі здатні зорово розширити простір.


До істотних недоліків використання конструкцій такого типу належать:

  • Неможливість використання у малогабаритних приміщеннях. Власникам тісних віталень рекомендується вибирати прямі моделі, щоб уникнути візуального скорочення простору.
  • Більшість готових конструкцій має в основному відділи для розташування предметів інтер’єру, висувні ящики та полиці під телевізор, в які неможливо розмістити об’ємні предмети.Незважаючи на наявність недоліків, кутові системи зберігання користуються великою популярністю у сучасних дизайнах.