Шафа в зал: 120 фото новинок дизайну з цікавими прикладами використання шафи в інтерєрі

Шафа в зал – огляд найякісніших і недорогих моделей (120 фото). Варіанти наповнення, поради щодо вибору

Зал є однією з найважливіших і найпопулярніших кімнат у квартирі або приватному будинку. Тут необхідно створити привабливий інтер’єр, здатний розташовувати до себе. Не обійтись і без меблів.

У продажу пропонується чимало чудових предметів, призначених для зберігання речей. До них відносяться шафи. Вони відрізняються типами, своєю місткістю. Крім цього, відмінності стосуються матеріалів виготовлення, величини, зовнішнього оформлення та багатьох інших характеристик.

Варто бути уважними у процесі пошуку найкращого рішення. Потрібно підібрати модель, яка влаштовує розміром, яка буде зручною у використанні, а також вдало впишеться в інтер’єр за рахунок грамотно підібраного оформлення.

Матеріали для шафи

Визначаючи з вибором, покупці цікавляться багатьма критеріями. До них належать і матеріали, які виробник використав у процесі виготовлення.

Можна виділити кілька найбільш популярних рішень:

 • Дерево. Увага багатьох звертається на натуральний матеріал, що має чималий перелік переваг. Воно здатне тішити тривалою службою, своїм чудовим зовнішнім виглядом. Щоб користуватися максимально довго, необхідно забезпечити правильний догляд.Зовнішній вигляд цього матеріалу та пропоновані дизайни успішно вписуються в різні стилі, включаючи і традиційний. Вартість цієї категорії найчастіше залишається досить високою.
 • ДСП. Привертає увагу невисокою вартістю.
 • МДФ. Використання цього матеріалу має свої плюси. Моделі виходять не дуже дорогими. При цьому вони мають непоганий перелік якостей, виглядають досить привабливо.
 • ДВП. У цьому випадку йдеться про різновид плит невеликої товщини. З їх допомогою виконується задня стінка.

Кожен матеріал має свої особливості, передбачає певні плюси та мінуси, а також розцінки. Дані моменти покупці враховують, визначаючись із вибором.


Види шаф для вітальні

У продажу можна зустріти величезний асортимент різновидів.

До основних типів можна віднести:

 • Корпусні. Широко представлені на ринку. У меблевих магазинах можна підібрати відповідні розміри та визначитися з іншими параметрами, ознайомившись з величезним асортиментом моделей, що реалізуються.
 • Модульні. Останнім часом вони стали особливо поширеними.Дедалі більше людей оцінює їх переваги при безпосередньої експлуатації, якої залишаються задоволені повною мірою. Моделі мають модулі, через що і отримала подібну назву. Під наявні запити підбирається найбільш підходяща функціональність та інші характеристики. При вдалому виборі меблі ідеально підійдуть для приміщення.
 • Вбудовані. Придбання в цьому випадку зазвичай обходиться дешевше, що дає можливість додатково заощадити. Зниження підсумкової вартості приваблює багатьох, роблячи цей вид поширеним.

Має підібрати оптимальний варіант. Він повинен підходити до конкретного приміщення, а також під запити.
Якою має бути шафа у вітальні

Придбання меблів є досить серйозним питанням. Покупці знайомляться з особливостями варіантів, що пропонуються у продажу. Їх цікавить чимало моментів:

 • Розміри підбираються з урахуванням площі приміщення. Додатково варто визначитися, де саме в кімнаті стоятиме шафа. Слід виконати виміри. Це дозволить отримати точні цифри, на які можна орієнтуватися.
 • Щоб користуватися було найзручніше, під певні побажання підбирається відповідна функціональність.
 • Уважно оцінюються всі особливості будови. Зокрема значення має, скільки відділень присутній усередині, якого типу вони ставляться. Варто продумати, скільки та яких речей планується зберігати всередині. Місткість має бути відповідною. Разом із правильно підібраними меблями всередині можна розмістити досить багато речей. При цьому зберігання має бути зручним.
 • Дизайн, забарвлення та інші особливості зовнішнього вигляду підбираються під інтер’єр. Виробники сьогодні при виготовленні використовують різні стилістичні напрямки. Завдяки цьому можна знайти шафу, дизайн якої здатний чудово доповнити конкретний стиль.
 • Ціна теж відноситься до значних критеріїв. Рекомендується одразу визначитися, скільки можна витратити. Залежно від величини цієї грошової суми, у відповідній категорії буде підбиратися товар. Ціна, що пропонується сьогодні на кожну модель, відрізняється. Вона визначається переліком її параметрів.

Наведені вище моменти є основними, але додатково існують ще й багато інших критеріїв, від яких відштовхуються покупці, визначаючись із вибором.

Двері для шафи

Важливим елементом є двері. Варто звернути увагу на те, як вони відкриваються. Залежно від цього виділяється кілька основних варіантів:

 • Двері-гармошка. Цей вид не став дуже поширеним, але має цікаві особливості. Зокрема, подібні дверцята виглядають дуже незвичайно.
 • Розсувні. Використовуються досить високою популярністю. Такий вид – чудовий варіант для невеликих приміщень. Це з тим, що у відкритті не потрібно багато місця. До того ж для багатьох такий спосіб відкривання є найзручнішим.
 • Розорні. Є класичним рішенням. Варто враховувати, що для відкриття потрібно деяке місце. Використовувати такі двері досить зручно.
Де придбати або замовити шафу у вітальню

До вибору спеціалізованого магазину варто підійти дуже уважно. Увага звертається на асортименти, розцінки, якість моделей та інші моменти.

Часто практикується звернення до компанії, готові взятися за виготовлення на індивідуальні замовлення. Таке рішення практикується досить часто.

Вибираючи його, можна отримати модель, виконану з урахуванням певних побажань, наприклад, за розмірами.

Фото нових моделей шафи в зал