Мякі меблі для вітальні: фото найкращих модних новинок та способів застосування меблів в інтерєрі

М’які меблі для вітальні в сучасному стилі: практичні рекомендації щодо вибору меблів

Невід’ємним елементом меблювання вітальні є м’які меблі. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент диванів, крісел та пуфів, що нерідко ставить споживача у глухий кут.

Грамотний підхід до вибору м’яких меблів вимагає взяти до уваги кілька основних аспектів, від яких залежить комфорт і функціональність елементів меблювання. Особливо це важливо, якщо йдеться про підбір дивану. Він є основним предметом меблів у вітальні, коштує недешево і купується на тривалий період.

Як вибрати диван для вітальні

При підборі м’яких меблів необхідно врахувати стиль оформлення та основну колірну гаму приміщення. Однак до дивана завжди висуваються особливі вимоги.

Призначення дивана

Важливим моментом, який обов’язково беруть до уваги в процесі пошуку м’яких меблів для вітальні, є призначення. Диван може бути призначений не тільки для сімейних та дружніх посиденьок, вечірнього перегляду фільмів, а й для сну.

Якщо диван буде повноцінним спальним місцем, то необхідно підібрати модель з якісним наповненням та можливістю трансформації.

Необхідно знати, що м’які меблі, призначені для того, щоб на них було зручно відпочивати сидячи, не годиться для сну. Такі дивани мають занадто похилий форму, забезпечену додатковим рельєфом, і дуже м’який наповнювач.

  • Дивани, виготовлені для використання як повноцінне спальне місце, найчастіше забезпечені пружинним блоком.
  • Важливо звернути увагу на однорідність наповнення у моделях-трансформерах.
  • Правильний вибір у цьому випадку має вирішальне значення для здоров’я людини, оскільки зручний диван є гарантією гарного нічного сну.
  • Крім того, при підборі дивана, який виконуватиме роль спального місця, треба врахувати його габаритні розміри.
При пошуку меблів для відпочинку в першу чергу слід звернути увагу на варіанти з широкою спинкою, зручними підлокітниками та м’яким сидінням.