Кругла ванна: правила використання, вибір матеріалу та дизайну (130 фото)

Кругла ванна – особливості дизайну, плюси та мінуси. 130 фото основних видів розкішних ванн

Ванна кімната — особливе функціональне приміщення, яке потрібне в кожному будинку для відпочинку, розслаблення та проведення гігієнічних процедур. При її облаштуванні особлива увага приділяється практичному боці, але краса, оригінальність та стиль теж не втрачають своєї актуальності.

Сучасні виробники сантехніки пропонують найширший вибір ванн різних розмірів, форм і матеріалів, що дозволяють втілити у життя будь-який дизайнерський проект.

Останнім часом просторі ванні кімнати елітних новобудов, заміських будинків або котеджів досить часто оформляються сміливо та стильно із сантехнікою незвичайних форм. Особливий інтерес викликають інтер’єри із круглою ванною.

Позитивні якості та недоліки круглих форм

Ванну круглої форми не можна вважати рядовим пристроєм для миття. Їй більше підходить визначення предмета розкоші, за допомогою якого можна відпочити та отримати задоволення, як у престижному SPA-салоні. Дуже просто уявити глибоку ємність з морською сіллю, піною або пелюстками троянд в оточенні свічок та квітів.Представлені фото круглої ванни в інтер’єрі демонструють багато переваг цього сантехнічного пристрою:

  • Великий обсяг.Круглий предмет має гарну місткість, він підходить і для людей великої комплекції, і для парного відпочинку у ванні, і для дитячих ігор.
  • Естетичний зовнішній вигляд. В інтер’єрі кругла ванна виглядає дуже стильно, незвичайно та красиво.
  • Комфорт. Місткість облаштована зручними виступами для сидіння, рельєфними масажними стінками, протиковзним дном.

На тлі явних переваг недоліки здаються несуттєвими, але вони є. Великі розміри круглої ванни можуть ускладнити облаштування приміщення. Діаметр виробу становить від півтора до двох метрів.

Сантехнічний пристрій такої форми краще встановлювати у просторому приміщенні, де воно буде знаходитися в центрі, що спричинить труднощі у прокладанні комунікацій.

Ще один недолік ємності такої форми – занадто велика витрата води. Для її заповнення знадобиться не одна сотня літрів води.