Каркас для ванної: збирання каркасу з металевого профілю своїми руками, огляд кращих рішень (110 фото)

Каркас для ванної: посібник з виготовлення каркасу для акрилової та чавунної ванни, збирання, огляд моделей, 110 фото

Каркас як додаткова конструкція для ванни використовується для посилення її стійкості, для перерозподілу навантаження з поверхні чаші та її захисту від перекосів.

Ванна продається у комплекті з каркасом. Але за бажання його можна зібрати самостійно з цегли, металу та деревини.

Класифікація каркасних конструкцій

Заводські каркаси під ванну на ринку будівельних матеріалів представлені в широкому асортименті.
Конструкція з профілю або з прямокутним перетином труб у народі називається «Підставка на ніжках». Вона дозволяє встановити потрібну висоту купелі. Недолік моделі без підтримуючих опор для бортів.Навантаження перерозподіляється з дна.

На плоску раму на ніжках монтується купіль складної та кутової конфігурації. Конструкція каркасу складна. Її надійність пояснюється лише тим, що вона повторює форму дна. Збирається самостійно.

Каркас суцільнозварений підтримує дно чаші і зміцнює стійкість бортиків. У конструкції велика кількість точок розподілу тяжкості. Конструкція витримує встановлення гідромасажу та додаткового обладнання для ванни.

У покупців багато років улюбленою моделлю залишається акрилова купіль. У продажу стаціонарна форма каркасу представлена ​​в асортименті від різних виробників. Важливим критерієм при виборі конструкції залишається товщина металу.