Монтаж ванної: схеми монтажу та встановлення. Найкращі ідеї розміщення ванної (120 фото)

Монтаж ванної своїми руками – інструкція з описом кращих способів встановлення та підготовки до монтажу

Невід’ємною частиною будь-якої квартири є комфортна ванна кімната. Варто зазначити, що вся сантехніка має бути встановлена ​​правильно відповідно до всіх вимог. Якщо сантехніка буде встановлена ​​з помилками і є протікання, то відносини із сусідами знизу можуть бути зіпсовані.

Ціна монтажу ванни професіоналом обійдеться у круглу суму, а якщо ви хочете заощадити та встановити ванну самостійно, то ми розповімо як це це зробити та які прийоми застосувати.

У нашій статті ми надамо відео монтажу ванни, після перегляду якого ви легко зможете впоратися з такою нелегкою справою.

Яку вибрати ванну

У спеціалізованих магазинах є широкий вибір ванн з будь-якого матеріалу, форми, кольору та розмірів. Після порад, якими ми поділимося з вами, ви зможете монтувати ванну своїми руками.

Ванни виготовляють із:

  1. Стали. Доступна ціна, широкий асортимент та легка в монтажі. Недоліки таких ванн у тому, що вони прогинаються під людьми із зайвою вагою і мають високу тепловіддачу.
  2. Чавуна. Якщо ви за довговічність, якість та надійність, то чавунна ванна те, що вам потрібно. Ванна з чавуну коштує дорожче, ніж акрилова та сталева.
  3. Акріл.Ванна з акрилу найлегша, коштує дешевше, ніж ванна зі сталі та чавуну. У разі пошкодження ремонту не підлягає. За те легка у самостійному монтажі.