Фасадна плитка: всі види облицювальної плитки для обробки фасаду та зовнішніх кутів будинку + як правильно підібрати та красиво викласти

Які види застосовують при будівництві? Гнучка, бетонна, бітумна, під дерево та мармур, теракотова

Фасадна плитка це дуже популярний елемент декору. Його використовують багато будівельників та ремонтників. Не дивно, адже фасадна плитка дуже універсальна, можна здійснювати покрівлю стін, підлог, викладати доріжки.

Якщо ви не знайомі з тим, як працювати з цим матеріалом, то буде дуже корисно ознайомитися, це може дуже допомогти в майбутніх ремонтних роботах і декоруванні вашої ділянки.Вимоги до фасадної плитки

Робота на фасадах має кілька складнощів. Але їх можна дуже просто уникнути, якщо контролювати деякі моменти та вибирати плитку, виходячи з таких вимог:

  • Хімічна та механічна стійкість. Як тільки з’явилася фасадна плитка, вона вироблялася вкрай тендітною та нестійкою хімічно.
  • Але з розвитком технологій у будівельну промисловість прийшли нові техніки виробництва і тепер плитки виробляють досить міцними.
  • До того ж вони дуже стійкі хімічно. Під час проведення косметичного ремонту, ви можете обробляти та очищати поверхню матеріалу абсолютно будь-якими сумішами.
  • Можете бути впевнені, що не отримаєте жодних шкідливих хімічних реакцій, що впливають на загальний стан та довговічність фасадної плитки.

Але, щоб досягти такого ефекту, потрібно придбати якісний товар, навіть якщо доведеться викласти чимало коштів. Отримувана якість варта того.Влагостійкість. Фасади можуть знаходитись у вразливих для великої кількості вологи місцях. Це негативно позначиться на стані плитки, якщо вона зроблена з вразливих для вологи матеріалів.

Навіть якщо ви думаєте, що місце роботи повністю ізольоване від вологи, все одно краще купуватиме плитку з вологостійких матеріалів.Вони не набагато більше варті, ніж її менш технологічні аналоги, але виключає купу проблем із подальшою експлуатацією.

Простий догляд. Всі люди зайняті і в міській метушні часу на прибирання ділянки не завжди вистачає.

  • Щоб заощадити сили та інші ресурси та проводити прибирання якомога рідше, швидше та приємніше, варто вибрати підходящу для цього фасадну плитку.
  • Найчастіше, на цей параметр безпосередньо впливає марність суміші матеріалів у твердому стані.
  • Якщо деякі вимагають капітального чищення, то плитку з більш зручних у цьому плані матеріалів можна просто протерти ганчірочкою, попередньо змоченою у спеціальній рідині, що очищає.

Легкий монтаж та укладання. Нікому не хочеться наймати команду професійних будівельників, віддаючи купу грошей за це.

  • Спеціально для цього краще купувати плитку, яка досить легко укладається, без зайвих інструментів та особливого професіоналізму.
  • Якщо ж ваш бюджет дозволяє, то краще, зрозуміло, найнятиме фахівців. Вони зроблять все швидко, якісно і ваша плитка прослужить довго.