Дитяча кімната: 145 ідей дизайну інтерєру для дитини 3-10 років. Фото реальних прикладів оформлення та поєднання кольору, стилю

Дитяча кімната для хлопчика: оригінальні варіанти оформлення для дитини, школяра, підлітка (145 реальних фото ідей дизайну)

Сьогодні є відмінна доказова база, що свідчить про прямий вплив оточення дитини на виховання її характеру, особливостей мислення, дисципліну та відповідальність.

Важливе значення з раннього дитинства має організація особистого простору, зокрема, спальні для проживання. У спальні, як правило, організують ліжко, ігрову зону та місце для навчання. Кожна зона має своє функціональне призначення, переваги, особливості облаштування.

Правила облаштування дитячої спальні для хлопчика

Незалежно від статі дитини, яка проживає в кімнаті, для обробки всіх дитячих приміщень існують певні правила:

  1. Для внутрішньої обробки використовують виключно якісні та безпечні матеріали. Здоров’я дитини формується на ранніх етапах розвитку. Застосування неякісних покриттів (фарби, шпалери, деякі матеріали для підлоги) може призвести до розвитку алергічної реакції, появи симптомів бронхіальної обструкції або астми.
  2. Під час планування спальні важливо враховувати віковий період дитини. Цей параметр включає розміри меблів, висоту стільців та стільниці, розміри екрану проектора, обладнання для кімнати.
  3. Кількість гострих кутів у приміщенні необхідно звести до мінімального значення для профілактики дитячого травматизму.
  4. Всі розетки слід закривати заглушками з ключем, щоб дитина молодшого віку не мала доступу до електрики. Аналогічні правила поширюються на проведення, яке слід ізолювати від дитини.
  5. На підлогу краще укласти м’яке килимове покриття, яке пом’якшить падіння, запобігтиме можливим травмам.
  6. Також слід звернути увагу на дизайн приміщення. Для хлопчика слід використовувати штори однотонні, виконані у блакитних, темно-зелених та м’ятних тонах. При бажанні та наявності належних художніх навичок можна зробити оригінальний розпис вітражними фарбами, наприклад, у вигляді зоряного неба або улюблених персонажів.

Важливе значення на психологічний розвиток дитини має дизайн приміщення.









На практиці приділяється увага кожної дрібниці, включаючи колір шпалер, штор, стінових панелей, малюнки на стінах, фрески на вікнах, забарвлення меблевих фасадів, форма ліжка (наприклад, для хлопчика автомобіль, для дівчинки – ляльковий будиночок).

>