Дизайн квартири в хрущовці: найкращі ідеї оформлення інтерєру + фото готових проектів з вдалим плануванням, зонуванням, вибором меблів

Дизайн квартири в хрущовці (новинки 2024): реальні приклади з фото-підбіркою ідеальних рішень для маленької квартири

Хрущовські будинки відомі тим, що вони дуже маленькі, це компактне житло, яке будувалося швидкими темпами для великої кількості населення.

Саме тому квартири там дуже маленькі, і найчастіше саме в них застосовується перепланування з метою трохи розширити простір, зробивши його просторим. Розглянемо кілька варіантів, які найчастіше зустрічаються на практиці.

Дизайн однокімнатної квартири

Однокімнатна квартира в хрущовці є однією житловою кімнатою і кухнею з санвузлом. Балкона, як правило, немає, але його можна встановити додатково, отримавши відповідний дозвіл адміністрації.

  • Житлова кімната в такому плануванні дуже маленька, ледь більша за класичну комору в квартирі з 3-4 кімнатами.
  • Найпоширенішим варіантом ремонту в таких умовах є об’єднання кухні з житловою кімнатою.
  • Фактично це перепланування створить із квартири студію, але при цьому вдасться відкрити колосальну кількість вільного місця за рахунок усунення непотрібних стін.

Таким чином залишиться лише одне, загальне приміщення та санвузол.Такий варіант дуже зручний для молодих пар, які ще не мають дітей, а також для студентів, які шукають зручне та вигідне житло.