Чи повинні штори лежати на підлозі: поради експерта з вибору довжини, кольору, дизайну та оформлення штор

Чи повинні штори лежати на підлозі: все про стандартну довжину штор, як зробити замір, коли повинні звисати або лежати на підлозі

Зручна така практика чи ні, залежить не лише від особистого смаку, хоча ця позиція цілком виправдано вважається пріоритетною. Наприклад, оформлення в деяких випадках просто не може допустити такого, як і самі кімнати. У цьому випадку краще переглянути найбільш вдалі підбірки, по можливості проконсультуватися з фахівцем, а також не забувати про власні відчуття та переваги.

Відомо, що розмірність та фактура полотна забезпечує свій мікроклімат в обстановці. Одним хочеться створити максимально комфортну обстановку, в якій затишно почуваєшся. Для інших це форма самовираження та предмет розкішного оздоблення поряд із помпезністю та шиком.

Будь-яка довжина гардин може мати як велика кількість «за», так і чимала кількість «проти». У цьому випадку велику допомогу надає «бачення» кінцевого результату, тоді й розрахунок параметрів здасться не таким складним завданням.

Оформляючи конкретний віконний отвір, поставтеся з усією відповідальністю до цієї справи, оскільки в кінцевому підсумку він здатний кардинально вплинути на первісний вигляд інтер’єру разом із тематичною спрямованістю.