Квартира 40 кв. м: 200 фото ідей сучасного дизайну однокімнатних квартир у стилі лофт, хайтек та мінімалізм

Квартира 40 кв. м: огляд найцікавіших та затишних ідеї стильного оформлення малогабаритних однокімнатних квартир

Квартири площею 40 кв. м включають лише одну житлову кімнату. При цьому хочеться трохи більше вільного простору, але далеко не всі мають розуміння того, як це здійснити.

Малогабаритні приміщення хоч і є досить складним клієнтом дизайнерів, але не безнадійні. Навіть у 40 кв. м можна буде створити затишну і простору оселю, яка радуватиме око.

Вибір стилю та меблів

З огляду на малу кількість житлових площ, вибирати необхідно з мінімалістичних стилів. Їхня особливість полягає в тому, що вони використовують мінімум меблів та декору, таким чином використовуючи мінімум вільного простору.

Такі стилі як прованс або класика безперечно не підійдуть, тому що для маленьких квартир вони досить громіздкі, а велика кількість декору забирає і так мала кількість простору.

  • Тому оптимальним варіантом буде використовувати класичний мінімалізм та стилі, похідні від нього.
  • Вони відрізняються стриманістю та функціональністю, що найголовніше для таких невеликих квартир.
  • Варто відзначити, що класичний мінімалізм може припасти не до смаку любителям сучасної техніки. У цьому випадку рекомендується використовувати хай-тек.Це фактично той самий мінімалізм, але з можливістю інтеграції в інтер’єр сучасних технологій. Крім того, він дозволяє використовувати ширшу палітру кольорів.

Хай-тек також зручний тим, що він не створює відчуття порожнечі, він поєднує прямі лінії від класичного мінімалізму, і яскраві відтінки від інших стилів. Саме тому він останнім часом користується великою популярністю.

Меблі потрібно вибирати такі, які можуть не тільки виконувати пряму свою функцію, але і при цьому будуть здатні розділити простір на кілька зон візуально.

Має сенс розглядати як варіант меблі-трансформер, це ідеальна можливість поєднати в одному предметі інтер’єру відразу кілька основних функцій. Це допоможе дуже заощадити вільний простір.