Дизайн 3-х кімнатної квартири (200 фото): ідеї кращих проектів дизайну для трикімнатної квартири у світлих та темних тонах оздоблення

Дизайн 3-х кімнатної квартири: сучасні новинки планування, зонування та красивого декору трикімнатної квартири, 200 фото

Трикімнатні квартири є затребуваним варіантом житлової площі в багатоквартирному будинку. Все тому, що середня сім’я складається з батьків та однієї дитини, таким чином залишається ще одна кімната, яку можна реалізувати фактично під будь-що.

Але варто розуміти, що самі квартири з трьома кімнатами за розміром можуть бути як великими, так і маленькими. В обох випадках є кілька своїх правил та рекомендацій, які допоможуть створити справді гарний та унікальний інтер’єр.

Зміст
 • Ідеї ​​планування та дизайну квартири 50-60 м2

  • Зонування
  • Вітальня
  • Кухня
  • Спальня
 • Ідеї ​​планування та дизайну квартири 60-90 м2

  • Вітальня кімната
  • Спальна кімната
  • Ванна кімната
 • Фото новинок дизайну 3-х кімнатної квартири

Ідеї планування та дизайну квартири 50-60 м2

Плануючи обставити маленьку квартиру, перше, з чого варто почати, це переглянути можливості перепланування. Припустимо, якщо в сім’ї немає дітей і не планується, або вони вже давно не живуть з батьками, то є сенс об’єднати дві невеликі кімнати в одну простору.

У цьому варіанті є один нюанс, поєднувати можна тільки ті кімнати, які з’єднуються між собою не несучою стіною, а звичайною. Для цього знадобиться лише отримати дозвіл на перепланування та все. Забирати несучу стіну не дозволять, тому що через це знизиться надійність конструкції всього багатоквартирного будинку.


Зонування

Після того, як дві невеликі кімнати будуть об’єднані в одну, можна використовувати спосіб зонування. За допомогою нього вдасться створити кілька функціональних зон у межах одного приміщення. Крім того, це буде виглядати дуже красиво та незвично.

Як правило, з метою об’єднати між собою дві кімнати хочуть створити простору вітальню.

Гостина – це фактично головна кімната в будинку, тому що в ній можна приємно проводити вечори разом, приймати гостей і навіть працювати з документами, якщо це необхідно.

Вітальні

Саме тому, при оформленні маленької квартири, рекомендується зробити основний упор на ремонт вітальні. Враховуючи той факт, що вона буде просторою, можна використовувати поєднання світлих і темних відтінків.

Повністю всю кімнату оформляти в одному тоні не рекомендується, якщо планується розділяти її на зони.

 • Зону відпочинку потрібно оформити за допомогою зручного дивана та невеликого журнального столика до нього.
 • Зверніть увагу, що вибір рекомендується віддавати столикам-трансформерам, які в разі потреби можуть перетворитися на повноцінний, повнорозмірний стіл для прийняття гостей.
 • Відтінок цієї зони варто вибирати з постільних тонів, тому що вони налаштовують на розслаблення та спокій.

Особливо можна передбачити робочу зону, обгородити її кількома варіантами. Для того, щоб заощадити місце, рекомендується використовувати як перегородку невелику, просту барну стійку з міні-баром внизу.

Таким чином робоче місце матиме одразу два призначення, що дозволить заощадити багато місця. До барної стійки потрібно кілька складних стільців у відповідному стилі.


Кухня

Кухня буде очевидно маленькою, тому варто наголосити на зручному гарнітурі. Вибір форми залежить від форми самого приміщення, найкраще набувати у формі літери «Г», де найменша частина розташовуватиметься під вікном.

 • Зробивши на ній робочу поверхню, можна буде ефективно вирішити питання освітлення. З найбільш широкого боку рекомендується вбудувати невеликі точкові світильники, вони можуть бути систематизовані в єдину систему та підключатися до мережі або можуть бути індивідуальними на батарейках.
 • Якщо проводка залишає бажати кращого, оптимальним варіантом буде використовувати натискні світильники на батарейках, вони невеликого розміру, майже непомітні, і досить добре освітлюють поверхню.

Також варто встановити витяжку над плитою. Крім природної функції витяжки пари, вона також має джерело світла, що безумовно буде плюсом.

Спальня

Спальню варто обставити максимально просто, у стилі хай-тек. Основна відмінність цього стилю від класичного мінімалізму полягає в тому, що він дозволяє широко використовувати сучасні технології, а також налаштований на приховану функціональність кожного предмета.

В умовах невеликого простору це буде ідеальним варіантом.

 • Відтінок краще підбирати спокійний, але в деяких місцях можна додати яскравого, щоб розбавити атмосферу, створити сприятливий інтер’єр.
 • Ліжко потрібно розташовувати спинкою до найширшої стіни. При цьому варто звернути увагу, чи є можливість притулити її одним боком до стіни.
 • В ідеалі між боком ліжка і стіною повинна ще поміщатися тумба, щоб максимально ефективно використовувати простір.

Ідеї планування та дизайну квартири 60-90 м2

З просторою житлоплощею все значно простіше, немає необхідності вибирати між варіантами, що сподобалися, тому що кожен з них може ідеально вписатися в інтер’єр.

Почати оформлення варто, як і минулого разу, з вітальнею.Гостина кімната

У великій квартирі вітальня, як правило, є і так найбільшою кімнатою. Але при необхідності її також можна поєднати з прилеглою кімнатою. Спочатку варто вибрати відтінки, в умовах великого простору дозволяється застосування темних тонів, що дуже вигідно в деяких стилях, наприклад в кантрі.

Варто звернути увагу, що працювати з темними тонами значно складніше, ніж зі світлими.

Якщо немає досвіду, краще довіритися професіоналу або працювати під його наглядом, тому що темні відтінки можуть не тільки підкреслити переваги кімнати, але й звузити її візуально.

Спальна кімната

Спальня може бути невеликою, якщо місця недостатньо, її можна об’єднати з технічним приміщенням (коморою), яка в більшості квартир є.

Саму комору можна об’єднати зі спальнею з метою створення цілої вбиральні, що дуже зручно, якщо у пари багато одягу.

Ванна кімната

Ванна та туалет у будь-якому випадку будуть невеликими, у цьому випадку варто серйозно замислитися про можливість об’єднання двох цих кімнат в одну. Це дозволить отримати значно більше місця для розміщення сантехніки та інших елементів меблів.


Фото новинок дизайну 3-х кімнатної квартири