Шафа в передпокій та коридор (185 фото): види та новинки дизайну в інтерєрі сучасних передпокоїв + поради щодо незвичайних поєднань

Шафа в передпокій та коридор: модні тенденції оформлення з фото красивих стильних ідей розміщення та внутрішнього наповнення

Будь-яка господиня мріє про порядок у будинку. Зберігати речі, старі пледи, запасні подушки, вуличне взуття та одяг, сумки, предмети побуту в умовах сучасних квартир досить складно, оскільки є дефіцит вільної площі.

Відмінним рішенням для такого питання стане встановлення шафи в передпокої мул у коридорі. Найкращі шафи дозволяють вмістити велику кількість одягу, підтримуючи в будинку чистоту та організованість.

Якою має бути шафа в передпокої

Сьогодні відомо безліч шаф, які різняться між собою за формою, розмірами, типом фасаду, конструктивними особливостями, типом дверей і поворотними механізмами. Однак, далеко не кожна меблі підійде для розміщення в межах передпокою.

Існують певні вимоги, які дозволяють вибрати відповідну шафу:

  1. Компактні розміри меблів – це провідний критерій, що визначає вибір покупця. Коридор і передпокій є найменшими за площею кімнатами в будинку, тому перед придбанням меблів слід провести відповідні виміри. Ідеально, якщо в будинку є стінна ніша або прихований альков, куди можна помістити корпус.
  2. Ще одним важливим критерієм є достатня місткість.Відмінна шафа для зберігання речей повинна мати велику кількість полиць, відсік для розміщення верхнього одягу, полиці для сухого взуття.
  3. Важливе значення має внутрішнє облаштування шафи. Верхній одяг, взуття, головні убори, сумки краще зберігати окремо. Таким чином, кімнатні речі не вбирають вуличних запахів, не забруднюються.
  4. Найкращі меблі обов’язково будуть обладнані додатковими стійками під парасольки, сушаркою для рукавичок і шарфів, кишеньками для ключів та іншої дрібниці.
  5. Наявність дзеркальної панелі також є перевагою.
  6. Відмінним рішенням стане проведення у внутрішні відсіки шафи освітлення, наприклад, з використанням точкових світильників. Подібна деталь дозволить швидко знайти потрібну річ, не порушуючи лад.Важливу увагу слід приділити матеріалам, які використовуються для виготовлення меблів. Предмети інтер’єру передпокою постійно знаходяться в контакті з вологою, снігом, що тане, краплями дощу. З цієї причини, необхідно віддати перевагу фасадам із пластику, дерева із захисним акриловим покриттям або із дзеркальною пластиною.