Гардеробна кімната: 150 фото-новинок та ідей дизайну для гарного облаштування кімнати. Поради, як спланувати та чим наповнити

Вбиральня своїми руками: інструкція з виготовлення в домашніх умовах. Чертежі, поради, фото найкращих дизайн-проектів

Раціональне використання вільного простору в передпокої, спальні або облаштування комори, дозволить створити ідеальну вбиральню. І нехай це буде набір секцій та конструкції, призначених для зберігання речей, все набуде своїх місць, у будинку буде панувати порядок.

Нерідко гардеробна є невеликою кімнаткою з пристроями для розміщення верхнього одягу, взуття, дрібниць, ящиками для постільної білизни та приладдя для сну.

Ідеї для сучасної гардеробної кімнати

Якщо вбиральня у квартирі, будинку не передбачена, належить змайструвати її самостійно. Для цього варто виділити окрему комору або місце під сходовим прольотом. Потрібно буде спланувати приміщення під зберігання, визначившись, які саме речі розмістяться в ящиках, секціях, коробках, на полицях, шафах.

Обов’язково відвести місце для вішалок, щоб розташовувати в цій зоні плащі, пальта, куртки. Внизу змайструвати взуттю.

Варто також знайти куточок для господарських дрібниць, а також речей, які будуть потрібні не скоро.До речі, у вбиральні можна облаштувати місце для невеликої продуктової комори, розклавши в скриньках крупи, макаронні вироби, купорку. Важливо не зберігати продукти, що виділяють аромати.

Інакше речі швидко просочаться запахами кухні, що негативно позначиться на їх якості та репутації господарів.