Деревяна підлога у ванній: поради з монтажу та підбору дизайну покриття

Дерев’яна підлога у ванній: підбір вологостійкого покриття, гідроізоляції та красивого способу укладання (100 фото)

Починаючи капітальний ремонт у ванній кімнаті, одне з основних питань, які турбують власника, полягає в тому, яку підлогу стелити. Згідно з переліком найголовніших вимог, які повинні характеризувати підлогу, вона має бути максимально водонепроникною, стійкою до вологи та різкими змінами мікроклімату в кімнаті.

За відсутністю вищеперелічених характеристик, матеріал, вибраний для таких підлог, навряд чи прослужить довго і збереже колишній вигляд.

Традиційним рішенням є покрити підлогу плиткою. Однак, існує сучасна модна альтернатива кераміці, що приїлася. Чому б не застелити підлогу деревом?

Зважуючи всі «за і проти», багато хто схиляться до варіанту, що не варто так ризикувати, адже навряд чи дерево не покриється цвіллю, не розбухне і не згниє. Їх мучить питання: «А чи можна стелити дерев’яну підлогу у ванну кімнату?».

Подібне упередження досить легко розвіяти, навівши в приклад цілу низку переваг. У будь-якому випадку, через будь-який матеріал, неправильно і неякісно змонтований, можна зазнати збитків.