Оздоблення ванної кімнати: 125 фото сучасних ідей та оптимальних рішень в оформленні ванної

Оздоблення ванної кімнати: основні правила дизайну та вибору стилю оформлення, 125 фото (огляд кращих ідей для ремонту)

Ванна кімната — це не те місце у квартирі, де люди проводять більшу частину часу, проте вона є важливим приміщенням у житлі. У ванній багато хто з нас любить релаксувати, віддаючись відпочинку і приводячи себе в порядок. Тому функціональність цієї кімнати має бути на належному рівні.

Ванні кімнати старих багатоповерхівок та житлових будинків навряд чи придатні для якісного розслаблення, не кажучи вже й про те, що в деяких із них навіть неможливо нормально помитися.

Якщо ви затеяли ремонт у квартирі, не забудьте про обробку цього приміщення. Більше того, ремонтні роботи слід починати з санвузла, тому що це найважча для обробки частина будинку.

Ідеї для ремонту у ванній кімнаті

Отже, ви вирішили робити ремонт у своїй квартирі. Профільні фахівці рекомендують починати роботи з ванної кімнати, адже найбільше пилу та будівельного сміття з’являється саме при обробці даного приміщення. Таким чином, бруд із ванної не псуватиме вигляд вже готових кімнат.

Однак під час роботи над санвузлом слід врахувати всі деталі, адже якщо пропустити навіть дрібницю, яка здається незначною на перший погляд, ефект від ремонту може неабияк розчарувати.

Якщо у вас голова йде кругом, і ви не знаєте, які роботи виконуються насамперед, а з якими варто почекати, і тим більше не визначилися з будівельними матеріалами, найкраще рішення для вас — звернутися до спеціалізованої будівельної компанії, профіль якої є обробка ванної кімнати під ключ.

Її працівники виконають за вас такі завдання:

  • Демонтаж та винесення старих конструкцій та систем;
  • Підготовка та подальше оздоблення стін, підлог;
  • Заміна дверей;
  • Фарбування стелі
  • Встановлення водопровідної системи та електропроводки;
  • Інші роботи.

Давайте розглянемо докладніше, як відбувається обробка ванної кімнати під ключ і які етапи робіт слід обов’язково враховувати під час процедури.